Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs önbizalmam:/ Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs önbizalmam:/ Hogyan tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
17/L vagyok sokak szerint csinos,szép pofival rendelkezek,mogyoróbarna hosszú hullámos haj,aranyos,nem vagyok pöffeszkedő,barátságos! Mindenkivel szívesen megismerkedem, de az a gond, ha egy ismeretlen társaságba csöppenek nem tudok miről beszélni.Próbálok a témába bekapcsolódni, de még ha mondok is valamit, mintha senki sem hallotta volna meg, és én "visszavonulok"...Azt gondolom, h biztos unalmas vagyok.Nehezen találok barátokat, és ha 1-2jó társaság felfigyel rám, gondolkodnom kell, h mit mondjak ne h elszúrjam. Nem akarok az a csaj lenni akit mindenki ismer, mindenkit tudja, h ki ő, de azért egy kis figyelem jól esne:) remélem valaki megértette a "segélykiáltásomat":) Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!:)
2011. júl. 28. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mész egy társaságba, ne azon gondolkodj hogy mit fogsz mondani, mert abból az lesz, hogy semmit. Élvezd a társaságot, még ha nem is tudsz mindig hozzászólni, egy idő után úgyis megnyílsz, és akkor nem lesz már ezzel gondod.
2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:) megfogadom a tanácsot!:)
2011. júl. 28. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél fel msn-re! Írtam pm-et! :)
2011. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg a titok c. filmet és HIDJ!!!

2011. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

biztos animés vagy, és sokszor legszívesebben arról beszélnél:D

Am meg Brian Tracy, Napoleon Hill-re keress rá és olvsass szépen

F17

2011. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vagyok animés,és gyűlölöm azokat :D
2011. júl. 29. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, hasonló vagyok én is mint te. Félénk vagyok, emiatt nehezen találok barátokat, és ha társaságban vagyok, félek megszólalni amiatt, hogy hülyeséget mondok, vagy nem is figyelnek oda rám. Ha van kedved beszélgetni erről vagy bármi másról, írj egy privát üzenetet.

Lassan 21/F

2011. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg gondom volt ezzel, szociálisan kissé mondjuk így, fejletlen voltam mindig is. Folyamatosan hurcoltak anyámék, óvodát, sulit rengetegszer váltottam, nehezen illeszkedtem be.


Pár éve mindig szorongtam mikor társaságba mentem, hozzád hasonlóan ugyanúgy unalmasnak hittem magam. Ha valaki mondjuk egy háromórás vonatúton velem tartott, előtte napokig görcsöltem, mit fogok tudni beszélni vele, égés lesz, stb. Megnyikkanni se mertem sokszor. Úgy oldódott meg a dolog, hogy egyre többet mertem. És a legfontosabb, hogy nem szabad rágörcsölni, rákészülni: na megint emberek közé megyek. Csak fogni magad, bemenni. Az írásodból ítélve értelmes lány vagy, ha érdeklődő vagy ,mindenhez hozzá tudsz fűzni valamit. Inkább valami egyszerűt kérdezz, mint semmit. És tudj magadon is nevetni: ne félj attól, hogy nem értékelik a poénod, röhögd el a végét, ne vedd komolyan, akkor tudsz felszabadulni, ha nem görcsölsz rá ilyenekre. Nem csak azok az értékesek, akik egyfolytában dumálnak és mókamesterek, mindenkit van miért szeretni. :) Sok sikert.

2011. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy: határozottan, érthetően mondd el a mondanivalód. Képzeld magad egy olyan lány helyébe, aki magabiztos, elmeri mondani a véleményét, ha elhiszed, hogy ez vagy Te, akkor azzá is tudsz válni.
2011. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!