Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tettek mar valami olyasmit...

Tettek mar valami olyasmit fiuk, amit nagyon megbantatok? N/22

Figyelt kérdés

#férfi #szerelem #csalodas depresszio
2014. nov. 29. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Igen. Azt hogy egészen 22 éves koromig a nőket érző, értékes, értelmes emberi lényeknek gondoltam, és szinte felnéztem rájuk.

Azóta rá kellett jönnöm, hogy többségük mérhetetlenül önző, ostoba, műveletlen és bunkó, és senki és semmi nem érdekli őket csak önmaguk.

2014. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 papagenou ***** válasza:
14%
persze. na mesélj - akár privátban - mit csináltál :)
2014. nov. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szörnyen megbántam, hogy összejöttem egy bizonyos csajjal. Durván félreismertem, sok gyötrelemtől kíméltem volna meg magam, ha egy kicsit alaposabban megismerem még korábban. 24F
2014. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a nőket piedesztálra emeltem. Afféle főnyereményként tekintettem minden lányra aki kicsit is bejött nekem (mint oly sokan ezen az oldalon...), pedig ez természetellenes hozzáállás. Tévedés ne essék nem utálom a nőket, nem haragszom rájuk meg semmi ilyesmi csak ők is emberek, épp annyit érnek mint én, de nem többet. Ha ezt nem tudatosítja magánban az ember fia akkor egyszer csak azt veszi észre hogy a nő a játszmáival "megeszi őt ebédre".
2014. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megszülettem, aztán hogy rossz szakmát tanultam emellett meg, hogy több évet pazaroltam egy adott nőre, meg a szerelem "keresésére". Aztán mi lett a vége? A nő megunt és lelépett. Pedig számtalanszor elmondta, hogy mennyire imád és szeret.


Nem baj, még 1x nem fogom elkövetni ezt a hibát!


25F

2014. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Mindenkinek van olyan dolga amit megbant,Ez tuti!!!
2014. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!