Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kopasz ember kevesebbet...

Egy kopasz ember kevesebbet ér emberileg/férfiként, mint egy hajas?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót nevettem, de amúgy egyáltalán nem, ez nagyon hülye kérdés.
2014. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza :D
2014. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaj ugyan már. Beszóltak neked ilyesmiket? Egy férfi még eladhatja úgy a dolgot, hogy direkt borotválja a fejét, mert ezzel menőzik, egy nőnél már gázabb, de akkor meg ott a paróka. Emberileg, férfiként nem leszel ettől kevesebb. Max annyi, hogy valaki nem bukik a kopaszokra. Én meg a nagyon magas pasikra nem bukom, barátnőm a szőke hajúakra nem bír gerjedni. De aki ez alapján ítél meg, mint EMBERT, azt el kell kerülni nagy ívben.
2014. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Az ész a fontos, nem a haj..."
2014. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem , bírom a kopaszodást. :-) Engem nem vonzanak a hajasbabák, főleg, ha még viszonylag nagyra is meg van hagyva, és az sem egyenes. XD

DE a tiszta tar fej nagyon kevés embernek áll jó, szóval legalább pár millisre legyen meghagyva a (maradék) haj.

Lány

2014. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jó hülye kérdés.

Miért érne kevesebbet?

Egy férfi kopaszodik. Ez a természetes.

2014. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!