Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a léböjt után...

Igaz az, hogy a léböjt után összeszűkül az ember gyomra, és onnantól kevesebbet eszik?

Figyelt kérdés
Én most a 3 nap barnarizs, 3 nap leves, 3 nap ivás, 3 nap leves, 3 nap barnarizs diétát csinálnám
2013. jún. 23. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez hol léböjt?


Mellesleg nem mindenkinek, én pl tudok sokat enni, diétában is, szóval nem szűkűl annyira.

2013. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon merész állítás figyelembe véve a gyomor szerkezetét, felépítését. Reggelente (üresen) nekem is össze van szűkülve a gyomrom. Akkor most kevesebbet kellene ennem?

Merthogy jobban meg nem szűkül össze.


Léböjt azaz: levest eszel minimális tápanyag bevitellel, aztán 3 napig barnarizst, amiben megintcsak nincs semmi tápanyag, csak keményítő ezen el lehet élni, sokmillió kínai igazolja, csakhogy ők mellé MINDENT megettek hogy fehérjéhez és zsírokhoz jussanak. Egy kis sült csótány hogy ízlene a rizs mellé?

2013. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!