Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az segít, ha egyszerűen csak...

Az segít, ha egyszerűen csak kevesebbet eszik az ember?

Figyelt kérdés
Ezáltal lehetne fogyni? Normálisan ennék ugyanúgy mint eddig is, csak kevesebbet. Segíthet? Végülis belegondolva elég sok van raktáron bennem, szóval nem értem miért hízhat attól az ember ha "éhezteti" magát.

2014. nov. 27. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szervezeted nem tudod becsapni hidd el, okosabb, mint te vagy. "éheztesd" magad és figyeld a szervezeted reakcióit. Nincs két egyforma ember nem mindenkinek válik be ugyanaz.
2014. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem. De én úgy gondolom hogyha kevesebbet eszem akkor összeszűkül a gyomrom, és nem fogom kívánni a kaját annyira.
2014. nov. 27. 12:55
 3/13 anonim ***** válasza:
hát igen ,összeszűkül az a gyomor,de addig a falat kaparod az éhségtől ))
2014. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem gond, kibírom.
2014. nov. 27. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Igazából csak az segít, mozgással kiegészítve. Persze az azért nem mindegy, hogy miből eszel kevesebbet.
2014. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A zsírt, csokit, szénhidrátot kell csak csökkenteni!

Minden más nyugodtan maradhat.

De akkor nincsen "kicsi nasi"! Mert akkor hízni fogsz!

Arra is vigyázz, hogy ne legyél nagyon éhes: inkább oszd el, amit egy nap megennél, 3 helyett 5 felé.


Sajnos, ha folyamatosan éhes vagy, akkor a szervezeted vésztartalék üzemmódba áll át, és sokkal jobban hasznosítja az ételt. Ha pedig egy idő múlva lazítasz, akkor ugyanannyi étellel már hízni fogsz!


Ezért kell vigyázni a fogyókúrákkal, mert általában az első a leghatékonyabb - utána már megedződsz fogyás ellen.

2014. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

" De akkor nincsen "kicsi nasi"! Mert akkor hízni fogsz! "


-el ne hidd,hogy nem ehetsz már többé csokikát,egy kicsitől semmi bajod nem lesz

2014. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván kevesebb kalóriát kell enni... Ha az étrended teljesen jó, csak a mennyiség sok, akkor tökéletes megoldás. De ha pl. így is keveset viszel be egyes fontos tápanyagokból s ezt még csökkented, azzal nem teszel jót.

A drasztikus csökkentés sem jó.

Sokunk ilyenkor életmódot vált s egészségesebben kezd étkezni, szinte mindenkire ráfér az ilyesmi.

Sok ember azt is megtapasztalja, hogy csak úgy a szokásos ételeiből kevesebbet éve nem tud működni, kaparja a falat az éhségtől, hiányzik valami... Bizonyos ételeket jobb kihagyni ilyenkor, vagy csak minimalizálni... Ez emberfüggő.


Ha valósággal éhezteted magad, akkor fogysz, nem hízol, inkább a megtartással s ugye, az izomveszteséggel van gond - amennyiben még egész okosan koplalsz s nem lesz tápanyaghiányod, kivéve a kalóriát...

2014. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit a 6. írt, az így ebben a formában...


Én mindennap édességezek, ez még nem akadályoz a fogyásban. Igaz, manapság szénhidrátszegények ezek, de nem volt ez mindig így :) Igaz, sosem fogytam gyorsan, de ez inkább a minimális kalóriadeficitnek volt köszönhető. Mindazonáltal tudom, hogy előnyös a szénhidrát mérséklése, különös tekintettel a gyorsakra. De ha bekerül egy kicsi, az nem fogja borítani a fogyást.


A zsírt pedig nem muszáj kerülni, sőt, szerintem rém logikus emelni a szintjét, elég látványos fogyást érnek el emberek zsírra alapozva, egyéb hasznos vetületeiről nem is beszélve, de tudom, nem vagyunk egyformák s nem mindenki bírja az ezzel járó szénhidrátcsökkentést. Nem gond, így is, úgy is lehet egészségesen fogyni :)

2014. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Segít. Feltéve, hogy normális kajákat eszel és azért híztál, mert sokat eszel. Akkor nyilván az a megoldás, ha visszafogod normálisra az adagokat.

De ha cukros üdítőket iszol, nassolsz, gyorskajákat eszel, mirelit kajákat eszel, akkor a kisebb adag önmagában nem lesz elég.

2014. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!