Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki részeg az valóban őszinte?...

Aki részeg az valóban őszinte? Ha igen, miért? Valaki leirná részletesebben a dolgot?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol hatására eltűnnek a gátlások,sokkal lassabb a reakcióidő,ennek pedig az lesz a következménye,hogy az adott embert nem az fogja érdekelni hogyan mondja el a mondandóját,kit bánt meg vele,vagy kit nem.Az erkölcseit is félreteszi.
2014. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontosan akarom leírni, akkor azért őszinte,mert olyankor már nem tudja úgy végiggondolni a helyzetet,nem tud kombinálni,nem gondol bele sok mindenbe,a lehetö legközvetlenebbül viselkedik,mert ahhoz kell a legkevesebb gondolkodás.
2014. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valahol már írtam, ha így lenne, nem lenne szükség bírósági tárgyalásokra, vagy hazugságvizsgálatra, elég lenne pár felest belediktálni a delikvensbe.


Egyáltalán nem tudom, honnan ered ez a hülyeség és hogy lehet egyáltalán ember, aki hisz benne, mert kb. annyi az igazságalapja, mint annak, hogy ha átmegy előtted egy fekete macska, szerencsétlenség ér.


Részegen felszabadulnak a gátlások, van, hogy nem érzi az ember a korlátait, felfokozott érzelmi állapotba kerül, pl. vagy nagyon boldog, vagy nagyon szomorú, mivel csökkennek a gátlások, tényleg előfordulhat, hogy olyat is elmond, amit józanul nem tenne, de ugyanúgy az is lehet, hogy gátlástalanul hazudozik.

2014. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gátlásokat oldjaz alkohol és ki mer mondani olyat is, amit józan állapotban nem, de ilyenkor sokan hülyeségeket is beszélnek, aminek semmi alapja sincs.
2014. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül őszinteségnek mondanám, inkább úgy, hogy nem tudják tartani a szájukat. Részegen az emberek nagyon sok mindent elfecsegnek, amit nem szabadna, vagy ami kínos, de ugyanannyi butaságot is összehordanak, ugyanannyit kamuznak, hirtelen kedvesek lesznek mindenkivel, vagy épp agresszívak, ok nélkül, ez azért nehezen nevezhető őszinteségnek. Aki részeg, az részeg. :D Szókimondó, de nem őszinte...
2014. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a szókimondás és az őszinteség keverékét mondanám erre... már voltam részeg és nálam ez a kettő ütött be.

Volt hogy igazat mondtam, pletykázni kezdtem mindenről, olyankor jobban jön a mondanivalód... Passz.

2014. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3# Itt most nem egy vallatás volt a kérdés,hanem általánosságban értve,nyugalmi állapotban ellazulva.

Ez most kb olyan mintha a "nyugtatóteától tényleg nyugodtabbak leszünk?" kérdés lenne.Az sem országos körözés alatt lévő emberre vonatkozik,akit minden irányból lőnek a kommandósok.

2014. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!