Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a részeg ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a részeg ember valóban igazat mond?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni,hogy ha isztok ( nem annyit,hogy ne tudjatok magatokról,csak annyit,hogy jól érezzétek magatokat) akkor olyan dolgokat tesztek,amit egyébként is megtennétek,csak nem mertek vagy olyat,amiket egyébként soha se tennétek meg?

(Olyanokra értem ,mint pl. egy fiúnak vagy lánynak aki tetszik elmondasz dolgokat ,amit amúgy nem mernél,de igaz.

Vagy pedig mondasz dolgokat valakinek pl. hogy tetszik neked, másnap meg rájössz,hogy milyen hülyeséget mondtál,hiszen nem is igaz.)

Kort és nemet is légyszives


2011. ápr. 17. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én igazat mondok részegen sajnos:S

20F

2011. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem igen , igazat mond

persze van hogy valaki még akkor is hazudik , de ezek vannak kevesebben

22/F

2011. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem részegen mutatkozik meg az ember ki is valójában
2011. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én részegen a legnagyobb hülyeségeket, és "hazugságokat szoktam mondani :S

amikor nem iszok mindig öszinte vagyok

19/L

2011. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
én igazat mondok,olyankor túl őszinte is vagyok.Nem egy pasinak mondtam már el, hogy tetszik,utána meg égett a fejem...
2011. ápr. 17. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva, egyáltalán nem biztos. MOndtam már részegen embereknek dolgokat, arról, hogyan érzek irántuk, de ezek nem voltak igazak. Ki, hogyan.

Én speciel részegen amolyan "mindenkit szeretek" emberke vagyok, ami valójában nem igaz. :)

2011. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hülyeség, a részeg ember nem őszinte vagy hazudós, hanem simán részeg. Az ilyen állapotba bármi belefér

20/f

2011. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Az alkohol az emberekből egyedi hatást vált ki. Van, akit őszintévé tesz, vagy előfordulhat, hogy őszinte ember kezd el hazudozni.
2011. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondok igazat. Lehet olyat mondok, amit józanul nem mondanék ki
2011. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor is mindig az igazat mondom, ha csak épp hogy érzem a piát de tudok magamról akkor tudnék hazudni de minek? nem vagyok az a hazudósabb fajta. részegen max többet beszélek meg összebeszélek minden hülyeséget, vagy épp dicsérek egy lámpát vagy akármi. de pl h tetszik valaki azt még így se tudnám kibökni, ahhoz matt részegnek kellene lennem. volt már hogy épp beszéltünk egy sráccal aki tök helyes volt de csak ilyen bejövős féle, de még így se kotyogtam ki hogy "hú tök helyes vagy" vagy hasonló :D szerencsére kordában tudom tartani.
2011. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!