Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vélekedtek erről?

Hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni : kb három hete megismertem egy szimpatikus srácot, 5 randi után megtörtént a csók, és nagyon hamar azok a dolgok is utána (lehet hogy itt rontottam el). Utána jött az hogy "szeretném-e a dolgot", igent válaszoltam, majd rá másfél hétre meg megkapom azt hogy ő nem érzi azt hogy ez menni fog.

Igen, kiborultam, mert elkezdtem hozzá kötődni, meg amiket mondott, nagyon nem erre utaltak... Most vagy én ismertem őt nagyon de nagyon félre, vagy szexre kellettem neki, amit sajnos igy meg is kapott és utána dobott...


Mondanám azt is hogy átverve érzem magam, de valahol őt is megértem, márcsak azért mert nem tehet róla ha neki ez nem megy. Mégis, védeni sem akarom, mert nagyon rosszul érzem magam emiatt, hogy ismét ki lettem kosarazva, pedig mindent megtettem hogy működjön...


Valószinű én ronthattam el vagy mit gondoltok?



2014. dec. 3. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szivem, rendesen átb.@sztak. De tanulj belőle!
2014. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szimplán megszivattak, azon túl hogy a pasi rájött arra, hogy ki is vagy.Ezért nem jó ha nem magadat adod.
2014. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szivattak meg.


Nekem is volt már ilyen több is, mind a két oldalról.

Én is voltam úgy lánnyal hogy össze feküdtünk párszor és köszi ezt nem, és engem is hajítottak már ki így.


Nincs ebben semmi. Az egyik fél úgy gondolja hogy az nem a megfelelő partner neki. Ennek sokféle oka lehet ami teljesen egyéni.Lehet azért mert nem érzi azt a nagy fellángolást amit kéne a kapcsolat elején, nekem volt olyan több is akivel nem egyezett a szexuális izlésünk de rengeteg féle dolgon elcsúszhat egy kapcsolat az elején ha bármelyik félnek valamivel kapcsolatban más elvárásai vannak. És ez ilyenkor még nem az a kategória hogy beszéljük meg, egyszerűen valami nem tetszik vagy valamit nem érez úgy és inkább rugóra lép.


Ne vádold önmagad hogy valamit rosszul csináltál.

És ne falazd körbe magad mert egyszer megbántottak.

Ne akarj megfelelni senkinek és mindig légy önmagad és akkor rád talál az akivel igazából együtt kell lenned.

2014. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet alapból nem tudta mit akar...és hezitált rajtad végül így döntött...


de lehet alapból csak megdugni akart és most már meg voltál vége...

2014. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!