Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok (14-18 között) a...

Kamaszok (14-18 között) a korosztályotokban a legtöbben mikor kezdenek szexuális életet élni, ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy kamaszon már anál szexelnek,meg mindenbe belemennek a lányok? Vannak még olyanok akik nem ugranak rögtön fejest mindenbe? Nyugtassatok meg,hogy nem szexel minden 14-15 éves...
2014. júl. 24. 23:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez már más világ, mint mikor mi voltunk kamaszok. Nagy a haverok-barátnők nyomása, hogy minél hamarabb átessenek a "tűzkeresztségen". És én is úgy látom, hogy sokkal több mindenre hajlandóak a lányok is, mint anno. Az internet nagy szerepet játszik benne. Én 35 éves vagyok, nekünk még volt a Popcorn szex-szerelem rovata, ahonnan tájékozódtunk. Bár én is 15 évesen vesztettem el a szüzességem, nem éreztem korainak. A mai lányok már sokkal fejlettebbek testileg-lelkileg, úgyhogy én is nagyon parázom, mert két lányom van... Remélem csak a saját akaratukból, azzal a fiúval fogják csinálni, akit szeretnek és aki viszontszereti őket, nem valami bizonyításképpen a barátoknak, vagy mert az a buli...
2014. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%
Hát itt nálunk Debrecenben 16 éves korban úgy működik, hogy szombat vagy péntek este felveszel egy inget, elslattyogsz egy szórakozóhelyre, keresel egy tinicsajszit, fizetsz neki egy italt, kerestek egy nyugodtabb helyet, és ott azt csinálhatsz vele amit akarsz körülbelül. A legtöbben ezt csinálják. Általában aki már 16 felett (kb. középiskola 11. osztály környékén) is szűz, az vagy azért, mert ronda, vagy azért, mert nem akar valami oknál fogva (ez kb. 15% és azok is lányok).
2014. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%

én is debreceni vagyok,szóval az előttem szóló kb mindent leírt.

van olyan ismerősöm,aki 12 éves kora óta nem szűz,van,aki még 18 évesen is az(pedig tényleg nagyon szép,csinos lány,és jó fej is,csak ő ugye normális,és nem egy buli hevében akarja elveszteni).

ha ez megnyugtat,14 vagyok,és szűz:DD

2014. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Úristen! Az első válaszoló vagyok. Azért nem gondoltam, hogy ez ilyen egyszerűen megy, hogy egy ital és meg van engedve minden. De miért? Szégyen az, ha valaki még szűz? És ha nem hagyja magát, akkor mi történik? Egy 12 évest mi késztet arra, hogy szexeljen? Menstruál egyáltalán már? Ez nem normális, ott a szülők nagyon elrontottak valamit. Egy 16 éves lány már elég fejlett a szexhez szerintem, de hogy egy idegennel pár óra ismeretség után... Bár még van pár évem a lányaim kamaszodásáig, rettegek tőle, mi lesz velük. Én is megyeszékhelyen élek, itt is van ám éjszakai élet, nem csak egy kis faludiszkó és pont. Igyekszem a bizalmukat elnyerni, de elég az vajon, hogy a barátok nyomásának ne engedjenek és inkább rám hallgassanak?
2014. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lesz elég valószínűleg, én is rengeteg rendes, jól nevelt lányt ismertem, de a legtöbbjükről időközben kiderült, hogy minden buliban mással fekszenek le, meg drogoznak. Nem fogod neki megtiltani, főleg ha szépek, akkor minden kan őket fogja ostromolni facebookon, hogy milyen gyönyörűek meg értékesek belsőleg, meg hívogatják meg őket mindenféle buliba (és ugyanez a kan aztán ráír majd a haverjára, hogy "na, meghívtam ezt a tuti csajt buliba, úgy megk*rom majd mint a frász, érzem!! :$$$$$ :)))". Tehát figyelj majd oda rájuk nagyon. Ha meg már ottvannak a társaságban, nem lehet nemet mondani, én mindig is cigi ellenes voltam például, megfogadtam hogy ki se fogom próbálni, aztán csak el kellett szívnom vagy 3 szálat már az 1. buliban, mert azzal kezdtek, hogy cigiosztás, meg hogy ééén még sose szívtam?? na majd most bepótolom neféljek. És ilyenkor inkább elszívja az ember, minthogy rászálljon 15 ember, hogy "miért nem??" meg "azt hiszed hogy 1 száltól rákot kapsz?? nemár!!" a best of meg a "na tisztelj már meg annyival, hogy legalább 1-et elszívsz" :D
2014. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
4-es, azért elég a bizalom meg a nyíltság, mert a te lányaid a szórakozóhelyek közelébe sem fognak szagolni, ha te felkészíted őket arra, hogy mire számíthatnak. Akkor, ha valóban jólnevelt, akkor nem lesz számára opció, hogy buliból, spiccesen egy padon becsempésszék neki a lompost.
2014. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Sowilo válasza:
Nem mindegyik, de a legtöbb már szexel. Sok lány van ma, aki úgy gondolkodik mint a fiúk: minél többet dugok, annál jobb. És én ennek anno marhára örültem, szerintem a gimnazista éveim alatt több nővel dugtam mint amennyivel az elkövetkező 10 évben fogok. A rossz hír, hogy sajnos ezek a lányok maximum erre jók, kapcsolatra nem.
2014. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
4-es vagyok. Na, gyönyörűek a kilátások... De ha te is elszívtad azt a cigit (bár nem akartad, de mégis ott volt a nyomás), akkor téged is hiába óvtak a szüleid, meg tudtad, hogy nem kéne, mégis megtetted. Persze ez még hagyján, de mi van, ha droggal kínálnak? Akkor azt is kipróbálod, mert különben rád száll az a 15 ember, hogy még te nem próbáltad?? Ez nem szemrehányás, hanem érdekel. Akkor végül is hiába minden erőfeszítésem, ha a lányaim a barátaikra jobban fognak hallgatni, mint rám. És eléggé szépek, főleg az egyik. Talán jobban járna, ha inkább kedves arcú lenne, de már most mindenki azzal jön, hogy milyen gyönyörű... Pedig kérünk mindenkit, hogy ne sulykolják már most belé, ne higgye azt, hogy a szépsége elég, hogy mindent elérjen, amit akar. És ha van egy idősebb fiú unokatestvér, akiben megbízunk és a lányokat is szereti, azzal engedjük csak el szórakozni? Neki azért már lenne tekintélye, visszatartó ereje, mert 5 évvel idősebb a lányoknál. Szóval ha 15 évesek lesznek, ő meg 20, túljutott a kamaszkoron, a buktatókon, talán hatással tud rájuk lenni.
2014. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hogy kipróbáltam volna-e a drogot. Őszinte leszek, szerintem ki, viszont csak nagyon kis mennyiséget, épp annyit, hogy leszálljanak rólam. Aztán többet nem mentem volna velük sehová. A cigivel is így volt, elszívtam ott valamennyit, azóta sose cigiztem, és nem is tervezem, mert tényleg undorító egy valami. Nekem egy fokkal nehezebb talán kikerülni ezeket, mert fiú vagyok és elég magas/nagy darab, nem sokan néznék ki belőlem, hogy nemet mondanék ilyenekre, ezért lepődnek meg rajta annyira talán.
2014. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
53%

Felénk annyira nem szokás dicsekedni vele, aki meg igen... Olyan 15-16 évesen. Ezzel a helyzettel nekem nincs tapasztalatom, ciki, nem ciki, még nem volt egy barátom sem, igyekszem értékeket keresni az ellenkező nem néhány tagjában, nem csak "hú, de szexi" meg "legyen már nekem is valakim" alapon akarok együtt lenni egy emberrel.

Mások életébe sok beleszólásom nincs, én akkor tenném meg, ha komoly a kapcsolat, több ideje együtt vagyunk, és érzelmileg, anyagilag is van olyan háttér, amibe nyugodtan belecsúszhat véletlen egy gyerek, ha megtörténne.

2014. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!