Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sok itt a lelkileg...

Szerintetek sok itt a lelkileg sérült ember?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 23:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Sőt, én megmerem kockáztatni, hogy itt mindenki "sérült".
2014. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hol itt?
2014. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem. 85%-a az itteni felhasznaloknak az!

Beleértve Engem is

2014. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol sok a lelki sérült
2014. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Én biztos. Ilyen állapotban heteim vannak hátra, talán.
2014. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokkal több, mint amennyi még belefér az átlagba. :D
2014. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha azt vesszük igen, de vannak olyanok akik nem ismerik el magukról hogy azok. Most ezzel senkit nem akarok megbántani, mert elvégre minden embernek van problémája ami kihat a lelkére is, csak van aki elismeri magűról hogy az, és van aki nem. Van olyan aki nem is tudja hogy sérült mert elnyomja magába, pedig biztos neki is van valami baja ami egy régebbi sérüléshez köthető vissza.


Nekem is van problémám, szerencsére jó a helyzetem mert anyagilag nincs okom panaszra, igaz még a szüleimmel élek, de ebbe benne van az hogy vágyom már az önállóságra, viszont nem egyedül akarok külön élni, de nekem nincs társam, nagyon barátaim se, nekem ez a problémám ami lelkileg is kihatással van rám és nekem elég sok időbe tellett mire ezt elismertem hogy bajom van. Sajnos így alakult és teszek ellene folyamatosan is. Vannak vágyaim, pl a szerelemre, de egyenlőre nem túl jók a kilátásaim, hosszú elmagyaráznom miért, de ez van.

2014. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
A lelki sérültség hagyján, de hogy az átlagos IQ milyen alacsony itt, az a döbbenetes. :D
2014. dec. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

én igen. És sztem a világon minden embernek meg van a maga baja,csak mindenki másképp képes feldolgozni. vki túllép rajta,vki pedig összeroppan lelkileg.

ha nincsenek barátai a való világban akivel megbeszélje,sztem akkor egy pár ember idefordul,annak reményében,hátha vki megérti..

2014. dec. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%
Ki bántott? :D De jah, sok. Viszont máshol is ugyanennyi.
2014. dec. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!