Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, ti mennyit költöttök...

Emberek, ti mennyit költöttök majd szilveszterre tüzijátékot?

Figyelt kérdés
Mennyit lenne érdemes költeni rá? Egy évben egyszer van,sokan marhaságnak nézik,de még mindig jomm,ha piára költeném,és innék meghülyülésig. Sokan arra költenek,én nem,inkább tüziijátékra. Szerintetek mennyi az ideális pénz tüzijátékra?

2014. dec. 4. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem költök erre, nézem a szomszédét. :D


Nem tudom mennnyi az ideális, mert nekem ez pénzkidobás.

De hátha kapsz másik választ is.

2014. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Minden évben úgy tervezem, hogy egyre nagyobbat csinálok, de mondjuk 20.000 Ft a plafon. Aztán tavaly is megálltam 6000 forintnál, mert annyi volt a ráfordítható összeg. Idén ez 0 Ft. Sokan hülyeségnek tartják, hogy erre költsenek, én nem tartom annak, csak nincs miből.
2014. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nagy piromániás voltam tizenéves koromban, most sem vetem meg azért, de nem viszem túlzásba mint régen. :D Akkor bevásároltam mindenből, kitettem az asztalra és le is fényképeztem a tüzijátékokat. :D A legdrágább szilveszter talán 20 rugó volt mindenestül.

Most jobban szeretem a kicsi rakétákat és a kisebb dolgokat. A vetőcsöves bombák meg tavalytól engedélyköteles, úgyhogy a legfőbb attrakció idén is elmarad...

2014. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ja és 20/F.
2014. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Az a baj hogy a tüzijátékkal kockáztatsz mindent.


A szemed világát, az ujjaid épségét, ha vannak veled többen akkor azok testi épségét, ezen kívül felgyújthatsz valamit.


Rengeteg nem várt baleset történik ilyenkor.

Egy életre megnyomoríthatod magad egy ilyen marhasággal gyerekként vagy kamaszként, aztán nyögheted egész életedben hogy hülye voltál. Túl nagy árat fizetsz ha valami baj lesz.


Költsd még inkább piára is vagy bármire, még annak is több értelme van mint tüzijátékot venni.

2014. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#5

Én kb 12 éves koromtól csináltam otthon mindenféle cuccokat, és egyre elővigyázatosabban. Volt egy-két félresikerült dolgom, meg hülyeség miatt felgyulladt kb. fél kiló puskapor, a kabátomat meg a kezemet egyszer megégettem, egy vascső szétrobbant, azóta sem találtam a darabjait. :D

Azért így visszagondolva tényleg veszélyes volt, de megérte az élményért. Mondjuk egy-két ujjal kevesebbel lehet nem így vélekednék.

Viszont ha nem otthon kísérletezik valaki, hanem rendeltetésszerűen használja a bevizsgált pirós cuccokat, nem nagyon lehet belőle baj. 20/F

2014. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#5 - Nem szeretem mikor ennyire félelmet kelt valakiben a dolog. Nézz szét az utcán, rengeteg veszélyforrás van mindenhol. Kár a tűzijéték veszélyességével érvelni, mert mindenben van veszély, részegen is csúnyán összetörheted magad. Aki felelősségteljesen használja a tűzijátékot, az rendszerint megússza minden baj nélkül.
2014. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

Engem nem érdekel hogy mit szeretsz.


Inkább örülj neki hogy a felrobbant vascső nem baszta ki a szemed.


Valószínűleg nem is beszélnél ennyi hülyeséget hanem mindenkit óvnál attól hogy nehogy úgy járjon mint te.


És pontosan így van, elég veszélyforrás van így is a világban, minek tetézni a bajt tüzijátékkal.


A biztonságos tüzijátékot pedig meséld azoknak az orvosoknak akik ügyeletben vissza varrják az ujjakat.

2014. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Azoknak az idiótáknak nem kellett volna hullarészegen "kiturjatovábbtartaniapetárdát" versenyt játszani. :) Lehet veszélytelenül élni, csak nem érdemes.
2014. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nálam még nem robbant fel vascső, a összekeversz a #6-al.

A biztonságos autózást pedig annak meséld, akinek az életérét küzdenek egy baleset után. Semmivel nem veszélyesebb a tűzijáték mint az autóvezetés. Valószűnűleg nap mint nap igénybe veszel valamilyen közlekedési eszközt, amivel pedig vállalod a kockázatot, hogy bármi történhet, pedig mehetnél gyalog is.

2014. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!