Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, ti mennyit költöttök...

Emberek, ti mennyit költöttök majd szilveszterre tüzijátékot?

Figyelt kérdés
Mennyit lenne érdemes költeni rá? Egy évben egyszer van,sokan marhaságnak nézik,de még mindig jomm,ha piára költeném,és innék meghülyülésig. Sokan arra költenek,én nem,inkább tüziijátékra. Szerintetek mennyi az ideális pénz tüzijátékra?

2014. dec. 4. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A közlekedés a mai világban szükség.


A petárdázás nem.


Ezért a hasonlatod fabatkát sem ér.

2014. dec. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Miért mászna magas hegyekre az emberek? Ha menni akarnak ott az alföld, sík, veszélytelen. Miért nem marad otthon és nézi tv-ből az ejtőernyőzést?

Hibás a gondolatmeneted, vagy nem akarod megérteni az embereket. Ami vezsélytelen az unalmas.

2014. dec. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van az autózás sokkal veszélyesebb,ezért nem űlök soha kocsiba választom a buszt,trolit,villamost stb-t.

És igen csak a rendellenes használat miatt következnek be a tűzijáték balesetek.

2014. dec. 5. 10:17
 14/20 anonim ***** válasza:

Csodálkozom hogy ti azt hiszitek hogy a tüzijátékot lehet rendeltetésszerűen használni.


Esetleg akkor megmutatná nekem valaki hogy a tüzijáték használati utasításában hol van az hogy melyik magyar hivatalos szerv vizsgálta be ?

És hogy hol lehet hivatalosan bejelenteni és kártérítést igényelni ha a tüzijáték felrobban a kezedben ?


Ugye vicceltek.


Még szerencse hogy vannak értelmes emberek akik elvégezték az orvosi egyetemet és az életüket a gyógyításnak szentelik, mert hozzájuk lehet fordulni ha az ilyen idiótáknak baja esik.

2014. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nekem az a véleményem hogy igenis lehet használni biztonságosan. A balestek akkor történnek ha nem tartja be valaki a felhasználási szabályokat. Alapvetöen ha van egy kis eszed akkor nem részegen fogsz pirózni, nem hajolsz a tüzijáték főlé, ha petárdázol egyből eldobod miután meggyújtottad. És persze azt is hozzátenném hogy vannak olyan idióták akik azzal szórakoznak hogy más emberek testi épségét veszélyeztetik, az ilyeneket nagyon megbüntetném. Egyébként mindenkinek van valami kis hobbija vagy valamije. Ha valaki rákőlt év végén tüzijátékra párezer forintot és biztonságosan használja akkor neked mi bajod van azzal? Attól mert vannak akik nem tudják ésszel használni és mint írtad akár le is robban az ujjuk attól még lehet, hogy valaki tudja.
2014. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11%

Természetesen mindent lehet használni ésszel és ész nélkül.


A tüzijátékot általában bebaszva ész nélkül használják amikor a legnagyobb a fejetlenség és senki nem figyel semmire. Sosem láttam még senkit védőszemüvegben petárdázni szóval maradjunk annyiban hogy a tüzijáték akkor is veszélyes ha körültekintően használják.


Tehát én továbbra is azt mondom hogy az a pénzösszeg amit tüzijátékra érdemes elkölteni az pontosan nulla forint.

2014. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Védőszeműveg azért túlzás. Szerintem maradjunk anyiban hogy téged nem fogott meg ez a dolog viszont van olyan ember aki élvezi. Sok ember százezreket kőlt például cigire egy évben, szerintem ennek nincs semmi értelme.
2014. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ebben egyet értek. Én sem dohányzom.
2014. dec. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
JÓ látom megy az oda vissza harc csak megjegyezném halkan, hogy a tűzijáték és a petárda nem ugyanaz és tűzijátékot szabad használni petárdát nem..Nemtudom ki az a hülye akinek egy rakéta a kezében robban fel..na mindegy aki nem ért hozzá ne szóljon bele hogy " rohadjon meg aki petárdát vásárol " stb mikor az tűzijáték. A kérdésre válaszolva : évente kb 10 ezer forintot költök rá.
2014. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szerintem mindenki számára világos volt hogy nem úgyanaz.
2014. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!