Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki sokat...

Van itt olyan, aki sokat stresszel, és pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha leírnátok azt is, hogy mikor, és milyen tünetek jelentkeznek rajtatok. Én szinte minden kis dolgon elég sokat stresszelek, ezért a szervezetem már ki van készülve. Ha pl. elmegyek bevásárolni, akkor rosszul leszek, mert nem bírom a nagy tömeget. De spontán itthon is rosszul szoktam lenni. A doki azt mondja, hogy ez mind a stressztől van, hiszen már átestem számtalan kivizsgáláson. Tüneteim egyébként szédelgés, ájulás érzés, meleg, hideg hullámok érzete, verejtékezés, végtag gyengeség, és ilyenkor nem tudok megmaradni egy helyben, mert mert úgy érzem össze fogok esni. Erős szívdobogásom egyébként nincs.

2014. dec. 5. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy folyamatosan attól félek, hogy megint rosszul leszek, és ezáltal szinte tuti, hogy rosszul is leszek. Egy ördögi kör ez.
2014. dec. 5. 18:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Szédelgés (hajón járás), gyengeség, 100-as pulzus, vérnyomás +30. Nem bírok megülni egy helyben.
2014. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, igen én 38 éves nő vagyok pánikbeteg már 4 éve stresszelek folyamatos gyógyszert szedek és mégis napi szinten kikészülök, főleg este de napközben is gyomorfájás az állandósult már számtalan vizsgálat múlthéten gyomortükrözés mellett tovább keresem a megoldást mert a fejemben hiába akarom aki nincs benne a betegségben az nem tudja hogy ez magától jön és nagyon nehéz leküzdeni, pszichiáterhez járok de valójában hiába beszélgetünk és felírja a gyógyszert nem nagyon használ most januártól gondolkodom a kineziológián de sokan azt mondják marhaság mert ott is csak a tudatodra hat ha akarod akkor már most is akarhatná a tudatod de ehhez idő kell és jó háttér
2014. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!