Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek Budapesten, túl nagy....

Félek Budapesten, túl nagy. Normális?

Figyelt kérdés

szóval városi lakos vagyok. de amikor Budapestre utazok mindig szorongok, olyan nagy, sok utca, forgalom, bunkó emberek, autósok, piszok , hajléktalanok, gyilkosok...stb

nagyon rosszul érzem magam a fővárosban. régebben szerettem volna ott lakni, de már kiábrándultam .

normális, hogy félek oda menni? sajnos néha muszáj, rokonlátogató, speciális dolog vásárlása stb


2014. dec. 7. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Az nem normális hogy ez a véleményed a fővárosról.
2014. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyilkosok? Azért ez nem valami kolumbiai gettó város. :D


Szerintem nem normális ennyire félni. Nagyobb város, több emberrel, de nem kell rettegni.


Régen ott akartál lakni, akkor mi változott meg? Túl sokat nézed a híradót?

2014. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mivel én budapesti vagyok, és pár másik nagyvárosban is megfordultam már az életem során, ezért nekem ez nem tűnik normálisnak. Budapest nem vészesen nagy, a forgalom nekem nem ijesztő, az emberek közönyösek, többségük nem kimondottan bunkó, a piszok az tényleg gáz, hajléktalanok mindenhol vannak, és végül, de nem utolsósorban: gyilkosokkal nagyon ritkán találkozok. :D
2014. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem akar, az nem keveredik bajba.

Amúgy szerintem jobb a közbiztonság mint vidéken.

Több a térfigyelő kamera is, a rendőr is, és lehet hogy több a bunkó ember is, de ezzel együtt az értelmesebbek is többen vannak.

2014. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Minden relatív.

Budapest lakos létemre számomra New York a rémálom.

(Több lakosa van, mint egész Magyarországnak. A felhőkarcolók nyomasztanak. Éjjel-nappal egyforma a zaj. Örökös a hajtás.)

>szóval városi lakos vagyok. de amikor Budapestre utazok mindig szorongok, olyan nagy, sok utca, forgalom, bunkó emberek, autósok, piszok , hajléktalanok, gyilkosok...stb


Másrészt: a fenti kellemetlenségek kisebb magyar városokban is érhetnek.


Ért már valamilyen támadás Budapesten? Ha igen, ne gondold, hogy csak a város méretétől függ a közbiztonság!

2014. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy a főváros fel van pörögve, és lehet ez rémisztő számodra, de azért még nem kéne szédülni az aszfalton :D
2014. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 4 éve jöttem fel vidékről.

Nagyon jó a Főváros,van munka,lakás,élet,jövő,minden...

Soha a büdös életben nem akarok visszamenni vidékre szopni,éhezni,kinlódni,és a nyomorult település hülyéinek a pletykáit hallgatni.

Amúgy pont ez a jó Bp.-en,hogy nem játszák meg magukat az emberek,mint vidéken.

2014. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1-2 kivétellel minden európai fővárosban, és számos egyéb kontinens világvárosában jártam már. Szerintem Budapestnél nincsen barátságosabb, emberarcúbb nagyváros. A világ minden sarkából ide látogató barátaim is mind imádják. Posztoló, valami irracionális félelem van benned, mert Budapest egy szeretni való, biztonságos, kellemes hely.


25/F

2014. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyere valamelyik külvárosi részre, ott nem fogsz félni.
2014. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
NA azért a gyilkosok túlzás,illetve ez az extrém paranoid félelem,de sok mindent felsoroltál ami nekem sem tetszik a városban(büdös,piszok,és igen elég sok a bunkó(tisztelet!!)is.)de hát istenem főváros..annál többet én sem szeretek ott lenni int amennyire muszáj.(Székesfehérváron lakom de hétköznap Pestre járok tanulni)
2014. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!