Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek Budapesten, túl nagy....

Félek Budapesten, túl nagy. Normális?

Figyelt kérdés

szóval városi lakos vagyok. de amikor Budapestre utazok mindig szorongok, olyan nagy, sok utca, forgalom, bunkó emberek, autósok, piszok , hajléktalanok, gyilkosok...stb

nagyon rosszul érzem magam a fővárosban. régebben szerettem volna ott lakni, de már kiábrándultam .

normális, hogy félek oda menni? sajnos néha muszáj, rokonlátogató, speciális dolog vásárlása stb


2014. dec. 7. 13:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

bocsi akit megbántottam ezzel.

a gyilkosságot úgy értettem, hogy elég sok ilyet hallottam+tűnnek is el onnan emberek.

nem voltam még külföldön, lehet ez is közrejátszik.

2014. dec. 7. 14:46
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a faluba is volt ilyen, hogy eltűnt egykét gyerek de aztán a rendőrség elkapta a fekete autóst és meglettek.
2014. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha még nem voltál külföldön, akkor sokkterápiának javasolnék egy Londoni metrózást, vagy egy sétát valamely Hong Kongi utcán, átkelést Ho Chi Minh cityben az úton a robogók között, és hasonlóak. Még Budapest legsűrűbb részére is vágyakozva gondolsz majd :)
2014. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És arról hallottál már, hogy a budapesti gyermekeknek mindössze tíz százaléka éri el a felnőttkort? Bizony, a többiek mind a sok utca, a forgalom, a bunkó emberek, az autósok, a piszok, a hajléktalanok és a (fővárosunkban nagggyon elterjedt) gyilkosok áldozatául esnek!
2014. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

> Gyere valamelyik külvárosi részre, ott nem fogsz félni.

ÚGY VAN!!!

Vegyünk egy példát.

Mondjuk, epilepsziás rohamod támadna Budapesten.

Mit csinálnának veled az úri II., és a szegény VIII. kerületben?


A II. kerületben kacsalábon forgó palotájából elősompolyogna a fideszes politikussá avanzsált zsebmetsző, és bemutatná a fiacskájának, hogyan kell a földön fekvő öntudatlan embert kifosztani.

A szomszéd villából ki sem jönne az orvos, mert félne, hogy a mentők elkérnék - a bevont - diplomáját.


A VIII. kerületi düledező bérházból kijönne egy rosszul fizetett ápolónő, és elsősegélyben részesítene.

2014. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pont ellenkezőleg vagyok evvel, mindig azt látom a híradóban, hogy Budapesten kívüli, egyutcás falvakat meg kis puszta közepén álló házikókat mutatnak, mikor mondják, hogy itt ölt a baltás gyilkos, senki nem hitte volna, aranyember vót.
2014. dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!