Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok és gátlásos,félénk,visszahuzódó,keveset beszélő, nem társasági ember vagyok és nem is nézek ki jól

Ebből kifolyólag nem megy a csajozás még barátnőm sem volt, nincs semmi önbizalmam. Lehet ezen változtatni egyáltalán?mert ahányszor probáltam mindig megtörte valami az önbizalmam.

Elnézést a helyesirási hibákért.



2014. dec. 7. 16:02
 1/3 anonim válasza:
58%
Szia! Igen, lehet ezen változtatni, de az csak is rajtad múlik. Nem mindig kell ahhoz sokat beszélni, hogy a másik rájöjjön, hogy mi is lakózik a lelke mélyén. Próbálj kicsit nyitni az emberek felé. Próbálj ismerősöket szerezni és barátokat...velük sokkal egyszerűbb minden.
2014. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vivaldi válasza:
58%
Én javasolnám a sportot az nagyon sok önbizalmat add
2014. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetlen megoldás a gyúrás. A nők minden tévhit ellenére csak egyetlen dologgal foglalkoznak, a külsővel. (Eleinte, aztán a kefélés a fő attrakció a számukra).

A gyúráshoz semmi nem kell. Nem kerül pénzbe. Otthon felülés, fekvőtámasz, majd fekvőtámasz magasra tett lábbal. Aztán szerzel valami súlyt és azzal emelgetsz. 1 év és csodát fogsz látni.

2014. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!