Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyanokró...

Mi a véleményetek az olyanokról akik egyetemre járnak és a tandíjukat maguk keresik meg (pl árutöltéssel, pakolással, dobozolással)?

Figyelt kérdés
Lenézitek őket azért mert ilyen munkákat végeznek és mert egyetem és meló mellett kb semmire nincs idejük?

2014. dec. 13. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyértelműen nem
2014. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam, és közben főiskolára jártam. Nem érzem magamat kevesebbnek azoknál, akik munka nélkül járták ki a hasonló iskolákat.

Miből gondolod, hogy azokat akik dolgoznak azért, hogy elvégezzék az iskolát le kellene nézni? Szerintem épp ellenkezőleg, hiszen sokkal komolyabban veszik az életet és nem csak átisszák/bulizzák magukat az iskolán. Jobban megismerik milyen a való élet és nem apuci pénzén dorbézolnak.

2014. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
senki nem néz le emiatt senkit.
2014. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy helyes és becsületükre vall, szorgalmasak és önállók. Ha vki ilyen embereket lenéz, az hülye beképzelt.
2014. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem nézek le embereket a munkájuk miatt de rengeteg ilyen retardált ember van aki lenézi emiatt másokat.
2014. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk emiatt senki nem nézett le senkit, sőt (ELTE)
2014. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:) Nem, én se nézek le senkit , hisz én is egyetem mellett dolgozok éjszaki műszakban. A kérdést azért tettem fel, mert kérdezték tőlem csoporttársaim hogy nincs e kedvem ide oda elmennem, mondtam nekik hogy kedvem az lenne, de dolgoznom kell; és erre megkérdezték hogy na mert hol dolgozok, és mondtam nekik hogy megyek dobozolni vagy árut tölteni (mikor hogy) és utána vágtak egy ilyen "ja hogy te ilyen sz.r munkákat dolgozol" fejet és teljesen úgy éreztem hogy le vagyok nézve :(
2014. dec. 13. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
És te kajak ilyen emberekkel barátkozol? Na ez a baromi gáz. Oké nem volt elég pontod államira vagy nem is indult olyan szakod, valamiből fizetned kell és nyiokván éhen dögleni se szeretnél. Ebben szerinted mégis mi lenne a gáz?? Inkább a barátaidat válogasd meg kicsit, mert a mostaniak felfogása szánalmas.
2014. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sza.rd le magasról a barátaidat! Szerintem azok a büdös életben nem dolgoztak meg semmiért, hanem apuci fizet nekik mindent. Inkább ők a szánalmasak, és a lenézendők! Nagyot fognak koppanni, ha apuci nem tudja benyomni egy jó céghez őket, és marad nekik is az árupakolás...
2014. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a szánalmas, hogy nincs annyi eszed, hogy államin legyél ;)
2014. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!