Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok elvan magában?...

A ti kutyátok elvan magában? Játszik egyedül?

Figyelt kérdés
Az enyém semmit nem csinál egyedül. Ha nem játszok vele, akkor csak alszik, vagy engem bámul, de soha nincs olyan, hogy fogna valami játékját és elszórakoztatná magát. Erre meg lehetne valahogy tanítani? Szivesen játszok vele kötélhúzósat, labdázunk, eldugok dolgokat és ő megkeresi, de csak nem szórakoztathatom én egész nap, jó volna, ha egyedül is feltalálná magát. Valami ötlet..?
2014. febr. 13. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Elvan, a fene vinné el. Tele van gödrökkel az udvar...
2014. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém játszik. Labdáival, vagy szétpakolja a fákat, de van hogy rágcsálja a dolgokat. Van amikor kinézek és csak annyit látok hogy sprintel a kert egyik végéből a másikig, ott fordul és sprintel vissza. De van amikor egy hosszú botot vesz a szájába és húzgálja a kerítésnél, ezt mostanában kezdte el, de úgy látom imádja a hangját. :D
2014. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Együtt játszanak, vagy ugatják a járókelőket. Fát rágnak. Egyébként pihennek. Az alap dolog, hogy nem hagyunk a kutya előtt játékot. Én olyat szoktam még, hogy ha itt van mellettem és unatkozik, mondjuk így este, akkor adok neki egy műanyag palackot, azt rágcsálja (kupakot leveszem), aztán elveszem tőle egy idő után. Így magában játszik, de mégis én kezdem és fejezem be a játékot, tehát én vagyok a főnök.
2014. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az enyém is olyan mint a tiéd vagy alszik vagy bámul engem :D És ha játszok vele akkor nagyon örül, de nélkülem valahogy nem akar semmit :D:S
2014. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Az enyém képes magának dobálni a játékait :D
2014. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Kölyök. 4 hónapos. Éppen a székem mögött rágja a műanyag fogast. Előtte pedig a marhacsontját harsogtatta. Még előtte, a műanyag flakonját hurcibálta.
2014. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém vagy rágcsálja vagy dobálja magának a játékát :D
2014. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
az én kutyusumat lakásban tartom és hála égnek eljátszik egyedül is, vettem neki disznófület a kutyásboltba ami jól ki van száritva, azt elrágcsálja akár egész délelőtt is.. meg egy sarokba pakolgatja a játékjait.. lehuzgálja a fotelból a sálat vagy amit talál.. és mindent a dugi helyére pakolászik. a kislabdája után egyedül szaladgál..
2014. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy látszik, ez valami veleszületett dolog lesz, hogy melyik játszik és melyik nem. Azért majd megpróbálom felkelteni az érdeklődését valami szárított rágcsa irányában, hátha legalább azzal lekötné magát valameddig... azért köszönöm a válaszokat, mindenkinek nyomtam egy zöld mancsot.
2014. febr. 14. 01:11
 10/18 anonim ***** válasza:

hát nálunk változó...van hogy elrágcsálgat dolgokat,játékot,fadarabot,de ezt akkor is csinálja ha ott vagyok,mert nincs előtte játék 0-24.

Fát mondjuk szerez bármikor a kertből :D



Egyébként zömmel alszik,vagy fekszik ha nem csinálunk semmit,mert a napi 3 óra aktív mozgása meg szokott lenni.Így elfárad és csak punnyad :D

2014. febr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!