Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy álomról lenne szó ami...

R.ó.b.e.r.t kérdése:

Egy álomról lenne szó ami velem történt. Hátha tudtok tanácsot adni vagy vakaki segíteni hogy mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés
Le fekūdtem, "elaludtam" és kb 1-2 óra egy nagy zúgást hallok és valaki üti a hátam. Tudtam hogy álmodom, próbáltam kiabálni de semmi. Nagy nehezen magamhoz tértem de fájt a fülem és a hátam jobb része ""nagyon"". Több alkalommal előfordult már. Kell e ilyennel foglalkozni vagy van e valami magyarázar stb... a helyes irásétt bocsi dr telefonról iírtam.
2014. dec. 14. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Na figyelj amit most írok, abból semmit en vegyél készpénznek, mert én is csak úgy hallottam az interneten, lehet hogy semmi valóságalapja nincs. Viszont elmenni nem nagyon lehet mellette gondolkodás nélkül.


Azt hallottam hogy a test az ilyenfajta fájdalmakkal próbál utalni a közelgő bajra. Ha a hátad fáj, az utalhat szívbetegségre való hajlamra, illetve hogy az kialakulóban van. Bár elég fura, mert ha aszív okozná, akkor inkább baloldalt kéne hogy fájjon..


Az egészség kategóriában talán pontosabb választ is tudsz kapni. Az is lehet hogy csak rosszul feküdtél és menyomtad a hátad.

2014. dec. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több oka lehet, de nem szellemek, ha erre célzol. Egy kivizsgálást ajánlok, lehet nem találnak semmit, de biztos ami biztos. Ha nincs gond, lehet egyéb dolgokra gondolni.
2014. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!