Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira magam alatt vagyok,...

Annyira magam alatt vagyok, valaki tud tanácsot adni? Teljesen el vagyok veszve! :/

Figyelt kérdés

Kész csőd az életem, azt hiszem elszúrtam az egészet. Egy csomó mindennel el vagyok maradva, amit más már 25 éves korára régen megélt. :( Az összes nagy dolog ami számítana ebben a korban hiányzik. Másnak már saját lakása van, kapcsolatban van vagy már házas és gyerekezik, menő állás, lóvé, sport hobbik minden. Nekem egyik sincs...

Szerelem terén ráadásul olyan szinten csehül állok hogy sokan már meg se kérdezik hogy van-e már valakim, csak szánakoznak. Ugyanis 1-1 randin még sosem jutottam túl. Nem értek a pasikhoz, sajnos valamiért nem tudok felengedni a társaságukban :S Már azon gondolkoztam hogy lehet hogy bi vagyok, azért vagyok megkavarodva. De mivel eddig egyik nemből se esett belém senki, így nem tudhatok semmit biztosra. Nincs sok önbizalmam, bár régen volt valamennyi. Állítólag csak magamat látom csúnyának mások meg szokták jegyezni hogy csinos vagyok, de lehet hogy csak kedvesek akarnak lenni...

Nagyon megvisel hogy lenéznek azért is hogy nem találok munkát, mindenhonnan elküldenek hogy nincs tapasztalatom... de anélkül nem is lehet hogy nem alkalmaznak. Itthon ülök, próbálom képezni magam, de egyre csak magába szív az hogy egyedül vagyok.

A "barátaim" eltűntek, nem keresnek élik az életüket. Egy maradt és érte igazán hálás lehetek meg persze a szüleimért hogy támogatnak.

Szóval maradt három ember akikért érdemes lenne élnem, de a saját életem miatt már nem :( Ebből tényleg nem tudom hogyan lehetne felállni. Se szerelem, se baráti társaság, se munka, se saját lakás.... Tehetek még magamért valamit? Nagyon gyengének érzem már magam mindenhez :(


2014. máj. 23. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tűzz ki magad elé kisebb célokat, amiket teljesíteni tudsz, az sikerélménnyel tölthet fel és kissé magabiztosabbá válhatsz. Ezáltal egyre nagyobb célokat is el tudsz érni. Meg ne félj segítséget kérni a barátodtól és a családodtól. Mond el nekik, hogy egy ilyen problémával állsz szemben és ők mit tudnak mondani. Ha meg mások csinosnak, kedvesnek tartanak, akkor az valószínűleg úgy is van. Azt mondom minden ember értékes, biztos vagyok benne, hogy te is az vagy, csak néha megesik, hogy az ember egy kicsit elveszti önmagát. A férfiakról meg annyit, hogy akit tényleg érdekelsz nem fog otthagyni az első egy-két randi után. Lehet ezt is el kellene mondanod, ha találkozol valakivel. Egyébként ma meg nagyon nehéz elköltözni otthonról, saját lakát venni meg hasonlók, ezzel nem vagy egyedül.
2014. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, nem buktam, hanem 5 éves gimibe mentem. Most, érettségi előtt meghúzott a magyartanárom (hosszú történet), pótvizsgáznom kell augusztusban, ha átmegyek októberben érettségizhetek magyarból. 1 évem megint elúszott. Szóval neked még jó is! :)


Valamilyen szinten magamra ismertem a kérdésedben.


Ha gondolod írj privátot :)


20l

2014. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért vagy elveszve, mert olyan akarsz lenni, mint a többiek. Pedig ez nem megy! Most két lehetőséged maradt. Vagy elmégy pszichológushoz, hogy segítsen visszatalálni a nyájhoz, vagy pedig szembenézel azzal aki vagy, és elfogadod magad. Tudom, hogy nem könnyű. Írod, hogy fejleszted magad, gondolom szakmailag. Úgyhogy csak egyetlen mozdulat kell, és fejleszd magad emberileg.

Utóbbiban tudok segíteni (privát). Bármelyiket is választod, gyorsan válaszd. :)

2014. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor én mit mondjak?

4 éven keresztül kergettem egy álmot, mindent feladtam érte, mindent. Aztán nem jött össze- depis lettem nagyon miatta, munkát nem találtam (ugyanazon okok miatt mint neked- nincs tapasztalat, de kérem, hogy legyen, ha nem is adnak esélyt?) , aztán elveszítettem a barátaimat, nincs egy sem, a családommal borzalmas lett a kapcsolatom, mert belekényszerítettek vmibe, ami ellen harcoltam :/ a páromat 3-4 havonta látom, de néha ő elfeledkezik róla, h létezem...

Te ha eltűnnél, akkor mégis észrevenné vki (az a bizonyos 3 ember), de ha én eltűnnék, akkor senki.

2014. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!