Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire érzéketlen?

Miért vagyok ennyire érzéketlen?

Figyelt kérdés

Akár mi történik, meghal a kutyám, vagy egy jo haveromnak egy baleset miatt levágták az ujját, nemnagyon érdekel, meghallgatom, de nem nagyon izgat, a kutyám halálakor is arra gondoltam hogy legalább nem lesz vele gond, mindenki sirt de én "leszartam".

barátnőmmel amikor egyszer különválltunk, nem ő hiányzott, hanem a szex.

20/f


2014. dec. 14. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem annyira komoly dolgok amiket leírtál, nem ettől válik az ember érzéketlenné, vannak emberek akiknek csak afelé van érzéke/érzése aki számára nagyon fontos pl.: szüleid illetve te az az ember vagy akit szinte nem érdekel semmi, sok ilyennel találkoztam már, majd talán a szüleid halálakor fogsz sírni. A barátnődhöz meg talán nem kötődsz, nem ő az igazi ha csak szexre kell.
2014. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy kérdésem:


Ha éles helyzetben meg akar valaki verni, de nem haveri kakaskodásra gondolok hanem ha valaki keményen rád támad ököllel akkor mennyire félnél?


Jöhet a válasz privátba is ha úgy gondolod.

2014. dec. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az attól függ hogy ki lenne aki rámtámadna, de biztos megugrana a pulzusom.
2014. dec. 15. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!