Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ez ellen? Annyira...

Mit tegyek ez ellen? Annyira érzéketlen vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval a problémám az, hogy képtelen vagyok együttérezni és kimutatni az érzelmeimet.

Rám pokerface jellemző, és ezt utálom magamban, a másik pedig, hogy ha valaki szomorú, az rossz, érzem belül hogy rossz és sajnálom és szeretnék segíteni de nem tudom hogyan. Ha vagyunk 3an barátok és valaki szomorú mindig a másik vígasztalja nem én. Én szeretném de nemtudom hogyan. Félek a reakciójától..vagy nem is tudom. kérdésem pedig, hogy ezen hogyan változtassak?



2014. dec. 4. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsi az lemaradt, hogy 17/L
2014. dec. 4. 20:26
 2/4 piriiiiii ***** válasza:

Ez nem érzéketlenség! Ez csupán zárkózottság, és egy kis félelem az emberektől.

Ezen nem lehet máshogy változtatni, mint egyszerűen elkezdeni nyitni az emberek felé. Ha valaki szomorú, öleld meg, nem kell semmi mást tenned. Hidd el, egy ölelés rengeteg minden!

2014. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ők a barátnőid, ők úgy fogadnak el téged, ahogy vagy. Bíztasd őket, és lásd a világot pozitívan. :) remélem segítettem egy kicsit :D
2014. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az is hátrány lehet ,hogy emiatt kelléknek érzed magad a 3 as baráti kapcsolatban ? Hogy nem vagy igazi tagja ennek a kis csapatnak ?!Ha jol látom a helyzeted.
2014. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!