Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a lábtötéses magasságnövelésről?

Figyelt kérdés
Kiskorombam mindig azzal piszkáltak hogy milyen kicsi vagyok és ezért nincs most barátnőm.

2014. dec. 14. 23:55
 1/8 A kérdező kommentje:
*lábtöréses
2014. dec. 15. 00:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10 százalékot lehet vele nyerni, és itthon nem fogják neked megcsinálni. Ha rá akarsz keresni írd be Googlebe, hogy Ilizarov műtét. Egyébként állítólag nem olyan fájdalmas, mint aminek hangzik. És nem törik, hanem a csontot elvágják, nyársakkal egy külső kerethez rögzítik, majd ahogy képződik a callus (csontheg) úgy nyújtanak a kereten naponta 1 mm-et.

Én is gondolkoztam már rajta, pedig 172 centi vagyok, csak az a gáz, hogy egyrészt nem lenne, aki ilyen magasság mellett megcsinálja, továbbá ciki is lenne ilyen miatt fixateur-ös kerettel járni, és félek, hogy sérülékenyebbek lennének utána az izmaim, és a lágyrészek.

2014. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Inkabb pszichologus kellene neked, nem labtores.


Elarulok egy nagy titkot: nem a magassagon mulik. Nekem a haveri koromben a legnagyobb csajozos srac volt a legalacsonyabb, sokkal tobb noje volt mindenkinel...

2014. dec. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézelődj a neten, egy kereséssel több fórumot is találtam ahol erről beszélnek olyanok, akiknek lesz/volt (és nem mind gyerekek).


[link]


[link]


[link]



Lehet szedni szteroidokat, hormonokat is műtét helyett, talán csatlakozz a társaságukhoz, ha komolyan gondolod:


[link]

2014. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Lehet szedni szteroidokat, hormonokat is műtét helyett,"


Csak gyerekeknél hatásos sajnos. Egy felnőtt esetében a növekedési porckorong már el van csontosodva, ergó a csont nem tud nőni.

2014. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Elarulok egy nagy titkot: nem a magassagon mulik."


Érdekes, nekem nincs ilyen haverom, és a magas férfiak a környezetemben sokkal sikeresebbek a nőknél. De ha feltennék ide egy kérdést, hogy milyen külsőre az ideális férfi, a nők 99 százaléka úgy kezdené, hogy magas. Az, hogy van néhány férfi, akinek olyan lehengerlő a stílusa, hogy lacsonyan is tud csajozni az csak a szabályt erősítő kivétel.

2014. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2014. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, csak ez nem Görögország! Arról nem is beszélve, hogy a srác kifejezetten jóképű. Itthon az számít, hogy mennyi a pénzed, milyen magas vagy és, hogy milyen a külsőd, mert a magyar nők többségét csak a külsőségek érdeklik. Ha én odamennék így nőkhöz, lehetek bármilyen normális, vagy vicces porig lennék alázva.
2014. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!