Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le a zavartságom?

Hogyan győzzem le a zavartságom?

Figyelt kérdés
Zavart, megszeppent, blokkolt, izgulékony vagyok, és nemtudom hogyan győzhetném le. Muszáj megváltoznom, mert emiatt pl nem kapok munkát, és a későbbiekben is problémát fog okozni biztosan. Most jelentkeztem eladónak ahol felszolgálnom is kell, de amikor beszéltem a főnökkel rögtön látta rajtam hogy izgulok és mondta hogy nyugodjak le. Pár nap múlva behívnak próbanapra, muszáj jónak lennem, kell ez a munka, ott akarok dolgozni, szimpatikus a hely, kell hogy feloldódjak valahogy, kell hogy legyen megoldás, de mivel csináljam, hogyan?! Segítsetek, mert ez már nagyon elkedvtelenít! Szakemberre most nincs pénzem.
2014. szept. 9. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj ilyenkor olyan dolgokra, amik ellazítanak. Pld. arra, hogy "nemsokára este lesz", és ülsz a tv előtt, vagy épp lefekvéshez készülődsz :) Vagy gondolj arra, hogy a főnök és a kollágák is emberek, ugyanolyan emberek mint Te, meg én, vagy bárki más, emiatt nem kell izgulni.
2014. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mész,(ha vezetsz akkor nem jó)de igyál valami gyengébb röviditalt előtte,ha nagyon izgulsz.Ha nem szoktál inni,csak kicsit,ne felest.Ha nem szereted az ízét pl.vodkanarancs.
2014. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg idővel elmúlik, ahogy minél többet vagy abban a szituációban.
2014. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #3-kal.


Ugyanakkor én a meditációt javaslom. Nem kell teljesen belemélyedned a témába, főleg ha nem érdekel, vagy nem hiszel benne, de ez a gyakorlat talán erre is megoldást jelenthet - és maximum csak egy percedbe kerül (ha sokat gyakorlod, akkor pedig egy pillanat elég).

https://www.youtube.com/watch?v=1hcRdX3y3zs

2014. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.! Igaz, csak nehéz kivitelezni.

Nem vezetek, nem iszom alkoholt.

Idővel elmúlik? Hm..reménykedem!

Minden nap jógázom.

A meditáció jó ötlet, majd lehet kipróbálom.

Köszi mindenkinek!

2014. szept. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!