Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van hányingerem...

Csak nekem van hányingerem ettől az össznépi hittérítéstől?

Figyelt kérdés

Vannak emberek aki nem csinálnak semmi rosszat csak épp a szokásiak eltérők mint másnak.

Pl nem bulizósak, nem élnek nemi életet v nem akarnak gyereket...

Erre mások folyton piszkálják őket h miér így meg úgy és még van képük megmondani h mit csináljanak.


Most nem tök mind 1 h Gipsz Jakabnak milyenek a szokási h mennyire party állat v sem v milyen a kocsija van e jogsija egyáltalán.

Lehet jobb szeret busszal járni na és akkor mi van ?

Mint ha bárkinek is rosszabb lenne tőle.



2014. dec. 17. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, nem kell az ilyen megmondóemberekkel foglalkozni. Amikor én közöltem a munkahelyemen 1 emberrel, hogy nincs barátnőm immáron 3 éve és nem is akarok semmiféle kapcsolatot, akkor 2 hétig ez volt a téma. Még az is erről beszélt, akivel nem is ismerjük egymást.
2014. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor mér nem hazudtad azt h van ?

Aztán megmondod h a továbbiakban közöd ?

2014. dec. 17. 20:11
 3/10 Razorclaw ***** válasza:
29%
csaktégedzavar
2014. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamiért ilyenek az emberek,ha valaki valamit máshogy csinál,gondol,érez,mint a szokásos,akkor megzavarodnak..ahelyett hogy megpróbálnák elfogadni,inkább kibeszélnek,kiközösítenek,vagy csak simán elkönyvelnek,hülyének,butának,érzéketlenek meg mit tudjam én még minek... :(
2014. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 hazudjak csak azért, hogy elfogadjanak? Sz@rom én le a véleményüket, meg hogy mi tetszik nekik és mi nem. ha mások véleménye szerint kellene élnem az életemet, akkor már rég megöltem volna magamat.


Aztán ha 1x azt hazudok, jön a céges vacsora, akkor megint hazudni kell, aztán jön egy 4. alkalom amikor ismét. Én a céghez dolgozni járok be és nem hazudozni.


Így is megmondtam nekik, hogy mennyi a közük hozzá.

2014. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem gond.

Am én dolgoztam cégnél de mi nem vacsorázgattunk csak hajtottunk mint a gép.

2014. dec. 17. 22:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Arnold Schwarzenegger is így gondolkodott. Szóval nem vagy egyedül. Ő sokra vitte abban, amit el akart érni.

Érdemes meghallgatni. https://www.youtube.com/watch?v=SuuXWIrpnOo (van magyar felirat)

2014. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy ettől hányingered van, erős pszichológiai problémákra vall. Ha nem csak képletesen mondtad, akkor érdemes megelőzni az idegösszeomlást és felkeresni valami segítséget :)
2014. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek psziho gondjaim csak nem szeretem a megmondó embereket.
2014. dec. 20. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor mit vársz?

Megerősítést?

2014. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!