Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Debrecenbe milyenek az emberek?

Gery92 kérdése:

Debrecenbe milyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Milyenek ott az emberek, mennyire baratsagosak,kedvesek?

Hogy fogadjak ott az erdelybol odakoltozoteket?



2014. dec. 18. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanolyanok mint akármelyik városban, és szerintem nincs bajuk az erdélyiekkel.
2014. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

A tiszta szívvel érkezőket jó szívvel fogadják!

Nekem sok erdélyi ismerősöm él Debrecenben, és nagyon jól be tudtak illeszkedni, nem panaszkodtak arra, hogy a debreceniek "túl cívisek" - talán azért, mert a székelyekkel sok a hasonlatosságuk.

Élj boldogul Debrecenben!

2014. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert itt eleg nagy az elnyomas, magyarellenes part alakult,

es amiket irnak ki kometnbe egy magyar polgarmesternek. Hogy a magyarokat deportalna es bombat dobna a hazukra, meg menjenek visza mongoliaba, ki kell irtani oket, meg h valaszanak vagy elmennek romaniabol vagy mindet ki irtjuk, meg h bozgorok vagyunk.

2014. dec. 19. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
A kutya ugat, a karaván halad...
2014. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Ha egy minimum tűrhető szintre vágysz emocionális kvóciens vonatkozásában, akkor le ne ragadj az Alföldön. (Tisztelet a max 20% kivételnek.)

Persze nem csodálkozom azon, h a román városokban nehéz dolgod van. A román falvakban oké, de ha a román állam ezt akarja, amit említesz, akkor lehet h jobb onnan is költöznöd. Csak NE az Alföldre!


A Dunántúlon meg "isten ne adja", hogy svábok közlébe kerülj!!! Azonnal nem fog feltűnni, miért...


A statisztikának meg ne higgy. Már elérték, hogy több a sváb és félsváb együttvéve, mint a magyar, a Dunántúlon. Szóval sajnos el van germánosítva a Kárpát medence, úgyhogy ha van eszed és szíved, na meg lehetőséged, akkor Kárpát medencén kívülre költözöl, persze ki, Romániából is.


Attól még lehet hazaszereteted. Eljön az idő, amikor a valódi magyar a saját földjére nyugodtan visszatérhet. De amíg zaklatják a magyart a saját területén, sajnos rá kell hagyni az ostobákra és itt hagyni őket a ..csába! Menj, mondjuk délre. Nyugat germán vidék, szóval tartósan ott se telepedj meg.


Módszeresen irtják a magyart. Hamis törvényekkel, betelepítésekkel, stb. Fene mód irigyek ránk, ott fent... Bocsánat, h élünk, vazz, Miss Hatalom! Kb mint a 8 éves átlag gyerek, ezen a szinten van EQ és IQ vonatkozásában a naaaagy überRothschild világp.öcs. Egy 8 évestől nem rossz az átlag 8 éveskori szint. De nagykorú emberektől, kérem szépen... "Bibibi, vigyázz, meee jájövök a pusssszkámmaj a popszidja ész bibisz lesz, bibi!"


Magasságos! Hogyan engedheted, hogy kisikolások irányítsák a Föld bolygót...?? Röhej...

2014. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fineline válasza:

Látom, nem mai a kérdés, de az árnyaltabb kép érdekében leírom én is a véleményemet a debreceniekről.

Én is itt élek, de nem itt nőttem fel. Amikor beköltöztünk, eléggé mellbe vágott, amit a "cívispolgárokkal" kapcsolatban tapasztaltam.

Először is, a fodrászok 99%-a akkora bunkó, hogy mamutot lehetne vele ütni. Viszont ez egyúttal vonatkozik Debi lakosságának nagyjából a 2/3-ára is. A maradék magába van fordulva kortól és nemtől függetlenül, az még a tűrhetőbb kategória. Kedvességet nem érdemes várni senkitől, mert a mű vigyorgáson kívül többre nem futja senkitől.

Nincsenek kihegyezve külön az erdélyiekre, vagyis szerintem ilyen jellegű előítélet nincs, csak úgy általában búvalszabottak és morognak minden miatt, konkrétan mintha vasvillával kapták volna ki őket az anyjuk alól.

2015. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!