Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek? Más...

Clay Morrow kérdése:

Miért ilyenek az emberek? Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a kèrdèsem, hogy más hogyan reagál a köv. esetben.. Az utcán sètálsz vagy èpp a buszmegállóban vársz ès fiatalok bámulnak láthatóan tèged, összebeszólnak ill. be is szólnak. Mièrt ilyen suttyók a mai fiatalok? Èn lassan odakerülök, hogy ki se mehetek az utcára anèlkül, hogy jól megnèznenek vagy beszóljanak. Magyarországon is ez megy?

2014. dec. 18. 09:51
 1/10 A kérdező kommentje:
*összebeszèlnek
2014. dec. 18. 09:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Legalább adsz nekik okot rá?
2014. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De miért? Mit szólnak be?

Velem szerencsére nem szokott ilyen történni. Max. a munkások szólnak be valamit (de nem bántót) de ők a legtöbb lánynak beszólnak valamit :)

2014. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán változtass öltözködési stílust.
2014. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
dobj közéjük egy molotow koktélt és szeretni fognak
2014. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Extrém az öltözködéi stílusod vagy miért szólnak be szerinted?


Nekem nem igazán szoktak, max. 1-2 primitívebb férfi.

Elengedem a fülem mellett.


Szerintem ne foglalkozz az idegen emberekkel. Én is ezt teszem, nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam. Vannak fontosabb dolgaim is náluk.

2014. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem öltözködök extrèmen. De hosszú haj miatt lehet? De mèg a hajam se valami extrèm hosszú..
2014. dec. 18. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában a tizenéveseknek szokása ez. Innentől kezdve szerintem nincs miről beszélni.
2014. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Miket szólnak be?

Én a barátnőmmel néha nézzük a pasikat, mert jól néznek ki, vagy van hogy "beszólunk" hogy Szia jól nézel ki.. stb.

Meg van, hogy hülye hangokat adunk ki, de érzem, hogy ez gáz és próbálok "leszokni".

16 éves vagyok amúgy.

2014. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát pl. Tegnap jöttem hazafele ès elmentem 3 csávó mellett ès azt mondta az egyik : hogy mindjárt akkorát bezúzok ennek. Erre egyet kacagtam ès elkezdtek mèg jobban nèzni.
2014. dec. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!