Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt a mai lányokkal?

Mi történt a mai lányokkal?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 185+ magas, eléggé izmos, és inteligens, kékszemekkel, nem vagyok egy swag/yolo/páwa gyerek hála a jó égnek. A napokban ismerkedtem egy lányal, aki az első élő, szemtől-szembeni beszélgetés után facebookon megkérdezte, hogy hogyan tekintek rá, mert ő csak barátként tekint rám. Eléggé meglepődtem ezen a kérdésén. Ne is próbálkozzak tovább nála? Én úgy gondolom, hogy felesleges, de győzzetek meg, hogy nem!

#lányügy
2014. dec. 18. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%

Sajnos manapság a lányokat két dolog érdekli,hogy legyen pénzed és hogy felkapott legyél a facebookon. (páwa meg minden tűzre való szar,tudod)

Undorító ez a világ. (tisztelet a kivételnek)

2014. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha csak barátként tekint rád akkor igen csekély az esélye, hogy több is lesz belőle. De türelem lesz valaki aki az első pillanattól kezdve szeretni fog.
2014. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Megismerkedtél egy lánnyal és az ő viselkedéséből máris azt gondolod, hogy az összes mai lány ilyen? Gratula.


Egyébként pedig van ilyen, hogy ha neten ismerkedsz valakivel, a személyes találkozónál elmúlik a varázs. Szerintem felesleges tovább próbálkoznod, neki valami nem jött be, nem passzoltok, ezért mondta, hogy csak barátként tekint rád.

2014. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem korrekt volt a lány. Nem hitegetett, hanem már az elején letisztázta, hogy ő nem nyitott többre, valószínűleg mert nem vagy az esete, nem jössz be neki. Az sokkal rosszabb ha húzza az agyadat, meg provokálja hogy hajts rá, miközben neki semmi mást nem jelent, csak növeszti rajta az egóját. Vagy megtart egy "ha nincs jobb, jó lesz ez is" állapotban... Szóval szerintem korrekt volt.

A fanyalgóknak: nem tudom, miért kell mindig azzal takarózni, hogy ez meg az kell a lányoknak, nem tudom honnan szeditek hogy pénz vagy ismertség a "belépő"... Ha valaki nem szimpatikus, vagy nem tetszik, az miért nem elég indok arra, hogy ne akarjon valaki kezdeni valakivel? A legtöbb esetben nem kell mást belelátni egy visszautasításba, csak arról van szó, hogy nincs meg a vonzalom és kész... És az akkor se lenne meg (a normális lányoknál), ha esetleg ki lenne az adott pali tömve pénzzel.

2014. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintem korrekt volt a lány. Nem hitegetett, hanem már az elején letisztázta, hogy ő nem nyitott többre"


Becsületes, mert a mai lányok 95%-a bezár a barát zónába és hiteget csak hogy rajong értük.

2014. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Emiatt már nem eszem magam... csak fél év után ne sírjon utánam mint az előtte levők akik szintén elutasítottak...
2014. dec. 18. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy ti srácok milyen magasra tudtok nőni! :)

Egyébként kár, hogy van köztünk 2 év, szívesen megismernélek.

2014. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valószínüleg a magasság lehetett az egyik problémája, mivel a lány kb. 160-165cm magas.
2014. dec. 18. 20:22
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Nevetséges. Mármint, ez az egész. Kit érdekel, hány centi magas vagy és milyen intelligensnek képzeled magad? Kit érdekel, hogy valaki kikosarazott téged? Szarásnál is fogjuk a kezed? Vagy azt is leírjuk, kibe dugd a kukacod? Szeretném, mindezek mellett megkérdezni, hogy jön össze a cím és a leírás? Hogy a tökömbe, aranyom?
2014. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A fanyalgóknak: nem tudom, miért kell mindig azzal takarózni, hogy ez meg az kell a lányoknak, nem tudom honnan szeditek hogy pénz vagy ismertség a "belépő"


Mert ha egy szerencsétlen akivel senki nem áll szóba könnyű arra fogni, hogy biztos azért, mert csóró..

2014. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!