Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NEM ÉRTEM mi történt a 18+ os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEM ÉRTEM mi történt a 18+ os lányokkal?!

Figyelt kérdés

Ugyan már volt csajom nem is egy, de nem is olyan sok. Én eddig azt láttam, hogy a komolytalan, férfiatlan, gyerekes swag srácokra buknak a csinos, okos lányok is, de mintha fordult volna a kocka? Mostanság olyan kellemetlen már elküldenem a szebbnél szebb lányokat...elkezdtek tapadni rám, azt mondják hogy bánják h nem vették észre eddig azt a tisztaságot, naivitást ami bennem van és tepernek. De nekem túl buták sokan, hiába szépek. Mitől tapadnak rám a szebbnél szebb lányok? Pénzes se vagyok, 10/7 vagyok eleve...


Van itt értelmes, átlagos vagy picivel átlag feletti lány, aki komolyan ismerkedne és nem csak hülyítene engem? Mert szerintem ezek hülyítenek...


f23


2013. okt. 18. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 2 hónap múlva leszek csak 18 sajnos.:/
2013. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1: Köszi, hogy megosztottad velem ezt az igen fontos információt :D
2013. okt. 18. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor 2 hónap múlva boldog szülinapot kívánok #1es
2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Jó látni, hogy késő este is vannak akik szeretnek viccelni. Jót nevettem a leírásodon. köszi.
2013. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én eddig azt láttam, hogy a komolytalan, férfiatlan, gyerekes swag srácokra buknak a csinos, okos lányok is, de mintha fordult volna a kocka? "


Az ilyen lányok engem miért nem találnak meg, már néha én érzem magam szarul hogy én tényleg úgy nézek ki mint egy férfi és nem egy bzi :D

2013. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm #3! :D
2013. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tessék?... Biztos eddig kamaszként 5/10-es voltál, most meg látszik valami férfiasság is rajtad... :D

Amúgy meg nem értem, megint egy nyafogó kérdés... te ilyen csajokkal futottál össze, attól még van minden féle. Nekem sosem tetszettek a gyerekes srácok.

2013. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen! előre is isten éltessen leányzó!
2013. okt. 18. 22:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te normális vagy??! Vonzódnak hozzád csajok, és képes vagy lepattintani őket? Én meg úgy örülnék, ha egy csaj rám nyitná az ajtót végre, mint koldus egy falat kenyérnek!...
2013. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm neked is, Kedves Kérdező. :)
2013. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!