Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a mai lányokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a mai lányokkal? Miért változtak meg ennyire? Miért ugranak bele kapcsolatból kapcsolatba a mai lányok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok női ismerősöm van szinte csak lány barátaim vannak, testvéreim is lányok, és azok barátnőinél is ugyanezeket tapasztalom, de szinte mindenhol azt látom, hogy a nők továbbállnak szinte minden indok nélkül.

Komolynak hitt 25 éves lányok úgy viselkednek, mint a tinik, ahelyett, hogy a családalapításon gondolkodnának.

Ugyanis azt látom mindenhol, hogy adott egy boldog párkapcsolat, tényleg semmi okot nem tudnak mondani, hogy miért, de jön egy helyes pasi, máris kitalálják, hogy elmúlt az érzés a párjával és megy tovább, illetve a megcsalások tucatjait is nőknél veszem észre inkább.

Miért van ez, hol van a hűség, komoly kapcsolat tudata?


2013. febr. 24. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert érzéketlenek, és csak az élvezet, és a külsőségek érdeklik őket!:( Én is ugyanezeket tapasztalom náluk, mint te!
2013. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és az rögtön lúzer a szemükben, meg nyomi, aki megszólja őket ezért! :(
2013. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, az egyenjogúságukra hivatkozva ők úgy gondolják, hogy már bármit megtehetnek a pasikkal.
2013. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a lányok változtak meg, a fiúk is ilyenek, ha van barátnője már más lányok után vágyik!

Tapasztaltam...ha komolyan gondolok egy kapcsolatot vissza riadnak a férfiak, mert hogy ők még nem élték ki magukat, nem készek rá! Szóval akkor miért is van ez?

2013. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 es ha jó pasi lennék én is tuti így gondolkoznék
2013. febr. 24. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen...akkor nem értem miért szólsz meg másokat, hogy mit hogyan kellene csinálnia!? Ha te is másképp csinálnád. Gondolom 17-20 év közötti vagy
2013. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
28 vagyok
2013. febr. 24. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
:D Akkor csak szimplán éretlen gyerek!!!!!
2013. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha jó pasi lennél, te is csinálnád. na épp ezért csinálják a jó csajok is. Nincs ezen mit vitatni, nem csak a nőknek fontos a külső, azt hiszem, ebben egyet kell értened.
2013. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert sok a bitch
2013. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!