Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki melyiket választaná? Ő a...

Ki melyiket választaná? Ő a világ legokosabb embere, vagy ő a világ legboldogabb embere?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hányan választják az egyiket és hányan a másikat. Ha lehet egy kis indoklást is kérek. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 19. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Legokosabb. Annyi ésszel tuti kitalálnám, hogy tudok boldogan éni, mellesleg jó pénzt is keresnék.
2014. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Egyik sem lennék.

Legokosabb-úgy érezném, csupa hülyékkel vagyok körülvéve, és nem lenne más a szintemen, akivel értelmesen eltársaloghatnék.

Legboldogabb-ahhoz, hogy fejlődjön a személyiségünk, mindenféle érzelmek kellenek. Nem rossz az sem, ha rossz dolgok történnek velünk. Ha egy nehéz időszaknak vége, mindig erősebbnek érzem magam, mert ezt is sikerült túlélnem, nem roppantam össze.

2014. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nem elég okosnak lenni ahhoz hogy sok pénzt keress.
2014. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább boldog lennék, mert szerintem most sem vagyok hülye, szóval az előbbi jobban jönne.
2014. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A legboldogabbat választanám. Természetesen nem úgy boldog, hogy a családjával harmónikusan iszogat valamelyik napszakban teát, hanem lennék hülye és analfabéta, de bolond-boldog, akit a problémák nem érdekelnek, csak az, hogy jó legyen és mások is boldogok legyenek a hülyéskedések miatt.:)


Én most is ebben az elvben próbálok működni, de a problémákat sajnos gyakran figyelembe veszem...

2014. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

16:46

Ha a legokosabbat úgy értelmezem, hogy okosabb mint a jelenlegi tudósok, professzorok stb. Nos, akkor biztos fel tudnék valamit találni vagy valami remek üzletet összehozni. :)

2014. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én a legboldogabb lennék. Eddigi tapasztalataim szerint nem érek el túl sok mindent pusztán az okossággal, sőt időnként épp hogy bánatot okoz.
2014. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát!
2014. dec. 26. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!