Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek én a világ legboldogabb embere?

Figyelt kérdés
Teljesen semleges, és közönyös vagyok minden iránt. Nem vagyok boldog, de szomorú se. Ha valami jó dolog történik, annak örülök, ha valami rossz, az leszrom. Ezzel el is van intézve. Nincsenek céljaim, csak úgy vagyok, a hozzáálásom a dolgokhoz:majd lesz valahogy. Amolyan kellemesen elvagyok mint egy semmi. Ez amúgy jó is, de ettől függetlenül ráőjöttem, h lehetnék a világ legboldogabb embere is. Mert van egy lány, akit szeretek, és ha ő összejönne velem, akkor én lennék a világ legboldogabb embere. Onnan tudom, h szeretem, mert nekem nincs szükségem kapcsolatra, nem vagyok boldogtalan nélküle. De ha vele lennék, maga lenne a menny. Ő olyan típus aki pont az ellenkezőm, mindig van kapcsolata, de hamar vége is szakad, és mintha nem lenne boldog. Most is van barátja. Arra gondoltam, megpróbálok vele összejönni. Szerintetek van rá esélyem?

2012. dec. 20. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
50-50
2012. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg, de akkor ne legyél semmilyen, valamilyenné kell válnod
2012. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy próbát megér.
2012. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát boldoggá fogok válni.


most azért vagyok semmi, mert nincs okom boldogságra, de szomorúságra sem.


hát most talán rámtalál a boldogság.

csak jól kell időzítenem, mert most is éppen barátja van, ráadásul olyasvalaki akiről sosem gondoltam ovlna, h összejön vele.

2012. dec. 20. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Amig el nem mulsz 16 es tul nem leszel nehany parkapcsolaton, addig azt fogod gondolni, hogy te leszel a legboldogabb ember, orokke. Valahol egyebkent edes nosztalgiat ebreszt bennem ez a naivitas mindig, mikor ilyesmit olvasok. Egy kapcsolat sem fenekig tejfel am...
2012. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elmúltam már 16, és voltak már kapcsolataim, több is mint kellett volna, de azok nem voltak igaziak. Ez a lány viszont más...
2012. dec. 20. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha őt nem zavarják az ilyen "csak vagyok a világban és mindent leszarok" beállítottságú emberek, akkor miért ne? Engem baromira zavarna.


1. A majd lesz valahogyra semmit nem lehet alapozni

2. A mindent leszarok attitűd sem jó ajánlólevél. Azok az emberek szarják le, ha rossz dolog történik, akiknek nincsenek mély érzéseik.

3. Nem attól leszel boldog, hogy egy konkrét személlyel összejössz. Ne haragudj, de a probléma benned van, ezen meg csak te tudsz változtatni.

2012. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán ha idösebb leszel és komoly problémáidnak lesznek, biztos nem igy fogod érezni. Tele lesz a tököd az élettel:) De ezt nem azért mondom...
2012. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"problémáid", bocs:)
2012. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!