Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemisták, főiskolások, ti...

Egyetemisták, főiskolások, ti lenézitek azokat akik OKJ képzésre mennek érettségi után?

Figyelt kérdés
Nem is feltétlenül az a kérdés, hogy lenézitek -e hanem, hogy hogy viszonyultok hozzájuk?
2014. dec. 20. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel, hogy hogy viszonyulnak hozzánk? Én okj-t választottam, ezek után ő csak a véleményét mondhatja el.


Vélemény meg olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.

2014. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A segglyukra nem, de a véleményre kíváncsi vagyok :).
2014. dec. 20. 10:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én az egyszerű gondolkodni nem akaró embereket nézem le, legyen diplomás, vagy csak érettségivel rendelkező.


egyébként meg ja, miért foglalkozol azzal, hogy viszonyulnak hozzád? aki lenéz téged, mert nincs diplomád, az úgyis egy primitív ember.

2014. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
48%
Egyáltalán nem. Én már 5 éve szenvedek az egyetemmel, és még 2 évem van hátra. Ha OKJ-s képzésre mentem volna, már lenne munkám, csak hát a család ragaszkodott hozzá...
2014. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
tényleg, azt el is felejtettem leírni, nekem is a szüleim erőltették a fősulit, én inkább OKJ-ra mentem volna..
2014. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem ez fordítva volt. Most OKJ-s ápolót fogom végig csinálni. Azonban diplomás ápolót akartam volna megcsinálni, csak hát kisvárosban élek, sokat kell utazni, szállást fizetni stb. szüleimnek nem lett volna erre pénze. Minél hamarabb munkához kell jutnom. Egyébként később tervezem elvégezni amit akartam, csak ahhoz össze kell gyűjtenem a pénzt.
2014. dec. 20. 11:12
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egyetemista vagyok, de nem nézem le az OKJ-t végzetteket Ha az intelligencia megállapításáról van szó, nem számít a végzettség látok én itt az egyetemen akkora idiótákat, hogy csak csodálkozok hogy a búbánatba nyert felvételt.

2014. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Egyetemista vagyok, abszolút nem nézem le azokat, akik OKJ-ra mentek. Mindenkinek szíve joga hogy merre megy tovább, van olyan is aki érettségi után egyből kimegy külföldre és megtalálja a számítását.
2014. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem az a léyneg hogy lenézzük vagy sem, hanem hogy okj szakmából nem fogs zmegélni. max cnc gépkezelés azt is felsőfok némettel aztán irány ausztria.
2014. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát már elvégeztem az egyetemet, de gondolom azért ér a válaszom. :D

Sose érdekelt ki mit tanul, amíg valami olyat, aminek van értelme. Járhat egyetemre, ha valami büfészak, amivel ő se tudja mit akar kezdeni, az milliószor rosszabb, mint aki konkrét tervekkel és lehetőségekkel elvégez egy szakmát, okj-t, érettségivel belefog valami vállalkozásba.

Lenézni olyan ismerőst szoktam (tudom, nem szép dolog, de ez van), aki közel a 30-hoz eltartatja magát, és nem dolgozik, mert két éve folyamatosan az érettségire készül. Utána sincs konkrét elképzelése, úgy gondolja, onnantól dől a lé. Na az ilyen emberektől van herótom. :(

2014. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!