Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok mulatságosnak?

Nem tartjátok mulatságosnak?

Figyelt kérdés

Amikor szülők szidják a modern technikát, internetet, okostelefont hogy milyen rossz hatással van a fiatalok fejlődésére.

Kérdésüket okostelefonról az internetre kiírva!



2014. dec. 22. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
De, a legnagyobb poén, mikor órákig szidják a technikát meg a mai fiatalokat, majd megkérnek bennünket, hogy intézzünk már el ezt-azt a neten :D
2014. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
nem tartom mulatságosnak. magasról lesza....
2014. dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

a szülők sokmindent tehetnek, amit gyereküknél nem helyeselnek

(alkoholt inni, édességeket enni, stb)

2014. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Számomra az a mulatságos, hogy sem anyám, sem pedig apám nem tudja, hogy melyik gombot kell megnyomni a távirányítón, hogy a DVD-lejátszó szüneteltesse a filmet, pedig a rendszerváltáskor apám 22, anyám pedig 21 éves volt és egyből rohantak ki Bécsbe, hogy videólejátszót vegyenek, ami aztán 15 évig megvolt és mindketten profik lettek a kezelésében.


Pedig mindkét cuccon ugyan úgy néz ki a "pause" és a "play" gomb, szóval nem tudom, hogy mi bajuk van. :DD

2014. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerű: "divat" bizonyos körökben nem érteni a technikához :D
2014. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy egy felnőtt ember(szülő) használja pl. a netet,az nem jelenti azt,hogy órákig lóg mondjuk a face-en,és osztja meg a primitívebbnél igénytelenebb összepaint-ezett képeket,és csetel valamelyik nyálas spanjával:helóka,mizukavan?semmikül,és nálad?nálamsesemmi,uncsizódok...
2014. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 6-os, ki kell hogy ábrándítsalak. Sok ilyen felnőttet ismerek. Mit gondolsz melyik nemhez tartoznak?
2014. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Látod az érintett szülők nem tartják mulatságosnak. Ráragadt a kezük a piros gombra:-))
2014. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 6/8 Időpont ma 11:26


Hát én pedig pont az idősebbeknél figyeltem meg ezt a viselkedést. Eddig még csak 40 feletti ismerősöknél kellett kikapcsolnom a követést, mert teleszemelték a hírfolyamot. Az egyik letiltott ismerősömnél összeszámoltam az előbb, az elmúlt 24 órában 16(!) megosztása volt kisállatokról, szeretetenergiákról, nyálas jókívánságokról és hasonló értelmes dolgokról. Ezek tipikusan olyan megosztások, amiket csak idősebbek egy csoportjánál látok. Természetesen nem azt mondom, hogy minden felnőtt ezt csinálja, de hazugság lenne azt állítani, hogy nincs az idősebbeknél is egy nagy réteg, aki egyszerűen nem tudja megfelelően használni a közösségi oldalakat és... túlzásba viszi.

2014. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok :)

Igen igazad van,a Face-en nekem is szinte mindenki ki van kapcsolva az általad említett okok miatt.

Én fogalmaztam rosszul,nem biztos,hogy minden felnőtt hülyeségre használja a "technika csodáit".

Értelmes dolgok miatt is lehet ülni a gép előtt órákig.

A gyerek lehet,hogy csak azt látja,hogy a szülő is gépezik,viszont nem biztos,hogy a szülő épp paint-ezi össze a fogyatékos,nyálas faceképeket,hanem mondjuk dolgozik a gépen,míg a gyerek a tanulás helyett "mizuka van,semmi kül,uncsika van beszabehu" stílusú csetelést folytat.

2014. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!