Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szulok! Ti mennyire szoltok...

Szulok! Ti mennyire szoltok bele a nagyobb gyermeketekbeletebe? Jogosnak tartjatok?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok,lany, egyetem jarok, hetvegen dolgozok. Itthon eleg penzt leteszek ugy kajalasra mint rezsire. Elkezdtem kondizni, van par baratom, es ugy nez ki hogy parkapcsolatom is lesz egy helyes fiuval,

Viszont igencsak zsufolt hetkoznapjaim vannak emiatt. Csaladdal foglalkozok, ugyhogy es megvan. Anyam ma oritotta le a fejem mert keson jotttem haza hogy mit kepzelek magamrol hogy stb stb hogy ezt muvelem. Hosszu ido utan talltam egy kis boldogsagot, faj hoy ez szurja a szemet... Nem ulhetek vele egesz aldott nap... Koltozni nem tudok mert egyszeruen nem tudnek mibol.

Jotanulo vagyok, mindent megcsinalok, megse tudja ertekelni azt hogy jelenleg en is inkabb szeretetre vagynek egy masik feltol. A napokban beszeltem neki rola errol, de joforman leorditotta a fejem.


Jogos ez igy? :(

Sok hasonlo kerdest olvastam, de nekem ez megis rosszul esik. Torekszem en , de latom megsem ertekeli...



2014. nov. 17. 22:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert, telefonrol irtam.
2014. nov. 17. 22:42
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Jól gondolom, hogy anyukád elvált. Tudom téged ez nem vigasztal, de neki nem veled, hanem a saját elrontott életével van baja. A megoldás pedig az, törekedj, hogy mielőbb el tudj költözni, mert hidd el, ez csak rosszabb lesz később.
2014. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem elvalt...
2014. nov. 17. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan miket kiabál rád?
2014. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
4-sel vigyázz, ő az ügyeletes "csak azért is beléd kötök". Bármit írsz neki, azt hozza ki belőle, hogy te vagy a hibás.
2014. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

"19 eves vagyok,lany, egyetem jarok,"

"gyermeketekbeletebe"


Mi lenne, ha nem egyetemre járnál??!!!

2014. nov. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szülők márcsak ilyenek, ne fogd fel tragédiaként. Te már nem csak anyukád pici lánya vagy, hanem önállóan gondolkozó, érző, cselekvő fiatal felnőtt!

Sok jó dolgot leteszel az asztalra-pénz, jó tanulmányi Eredmények...

nem ismerhetjük a részleteket, ennyiből nem derül ki, mi bántja édesanyád, de ha te se érzed, és zavar, akkor beszélgess vele, vagy ha nem vallja be, Figyelj a jelekre!

Nem veszel részt a háztartásban, azért baj, hogy nem vagy otthon? Nem beszélgetsz már úgy vele? Zavarja az érzés, hogy önállósodsz? Neked kell tudni és akár engedményeket tenni( beszélgetni többet, őszintébben vele, mint felnőtt a felnőttel, besegíteni otthon, stb.)

És ami sokat tud segíteni a helyzeten, amit írtál, hogy jelenleg nem jön szóba, az elköltözés. Ha lesz rá lehetőséged, lépd meg, tudja normalizálni a viszonyt!!! ✨

28N

2014. nov. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Halál komolyan nem értem, hogy telefonról mítől nem lehet helyesen írni? Birom aki ezzel takarózik..bocs az off-ért
2014. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mikor mi a baja... Nyaron egesz vegig az volt a baja hogy nem dolgozok, holott kerestem melot, voltam nem egy interjun es probamunkan is, de vegul talaltam melot.

Otthon igyekszem a hazimunkakat megcsinalni, haziallatonrol jelloen gondoskodom, de mindig kotekszik valamibe. Mivel a kommunikaciot hianyolta egy idoben, azt is megcsinaltam hogy a napi 1 ora beszelgetes a csaladdal legyen meg (mikor ok is megjonnek melobol akkor szoktunk beszelgetni).

Akivel jelenleg ismerkedek altalaban este er ra talalkozni, igy kizarasos alapon este szoktunk talizni. Ez azert szur neki szemet mert mindig keson jarok haza, olyan 11-fel 12 fele, de ha kimegyunk, most nem egy fel orat vagyunk egyutt. Ez szerintem ertheto.

Es zavarja mert este mikor hazaerek ot altalaban felkoltom... Es olyankor jon a hiszti, vilag legrosszabb gyereke vagyok, szofogadatlan es minden egyeb... Igyekszem mindent megtenni pedig otthon, alkalmazkodni, de ugy erzem sok elvarasa van ...

2014. nov. 18. 09:50
 10/11 anonim ***** válasza:
8asnak: ne kritizalj amig nincs jo telefonod es tengernyi idod van. Nem borul fel a vilag ha vki helytelenul ir, ne akarj annyira tokeletes lenni mert az ugyse leszel
2014. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!