Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiakat véleményét megkérdez...

Férfiakat véleményét megkérdezhetem?

Figyelt kérdés

Alapból egy kedves, mosolygós ember vagyok. De észrevettem, hogy a férfiak túlnyomó többsége félreérti a mosolyt és a kedvességet. Arra gondoltam, lehet, hogy azért, mert ők is csak olyan ellenkező neművel kedvesek, akiktől többet akarnak?


Tényleg csak válaszokat akarok. Nem akarok senkit megvádolni, mert tudom, hogy nők közt is van ilyen. De férfiak közt úgy vettem észre, ez nagyon általános.

És szeretném, ha férfiak válaszolnának, nem nők elmélkednének, hogy talán ezért, talán azért.



2014. dec. 22. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férjem válaszát tudom tolmácsolni, mert mi már beszélgettünk erről konkrétan. Amikor nem ismertem őt, szomorú voltam. Mikor mellette boldog lettem, majd szétvetett a boldogság,lépten-nyomon nevettem, mosolyogtam, pörögtem. Egy hét alatt 4 randiajánlatot kaptam, és akkor megkérdeztem tőle, hogy a frász van már velem? Miért fordult ki a világ magából? Azt mondta, hogy ha valaki kedves volt vele, azonnal kapott a lehetőségen és bepróbálkozott, mert azt mondta, baromi nehéz volt olyan nőt találnia, aki nem hajtotta el a francba azonnal. Lelkileg érzékeny típus volt, aki szeretetre vágyott. Más pasik meg mennyiségre mennek, és a mosolyt bíztatásnak veszik. Szóval igen, szerintem félreértik a kedvességed, és jelnek érzik. Ha nevetsz a vicceiken, pláne.
2014. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

"Két ember között a legrövidebb út egy mosolyon át vezet."

Eléggé nagyot általánosítasz, erre így nehéz válaszolni. Az igaz, hogy egy mosolygós, kedves, vidám, élettel teli nő, akinek van kisugárzása, az sokkal hamarabb felkelti egy férfi figyelmét, mint aki csak elvan, mint a savanyú uborka.

Aztán, tudod, ha egy férfi a kedvességre kedvességgel válaszol, a nők hajlamosak azt hinni, hogy a férfi többet akar...

Szerintem túl nagyot általánosítottál.

2014. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok férfi csak dugni akarja a nőket. Nekik mindegy ki csak lehessen ledumálni róluk a bugyit!
2014. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

mert minden csajozásban profitól és nem profitól azt hallják, hogy ha rád mosolyog a csaj és szemez veled, akkor bejössz neki és nyert ügyed van.


Én már rájöttem, hogy eme kettő édeskevés, és most te ismét bizonyítod, hogy nekem van igazam!

2014. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem feltételezem, hogy többet akartak, konkrétan elhívtak randizni.


Nem is vagyok az a hú de nagy szépség.


Viszont nem szeretnék csak azért szomorúságot tettetni, hogy békén hagyjanak. Szeretek barátkozni, nem nézem, hogy milyen nemű vagy korú az illető, ha el tudunk beszélgetni.

2014. dec. 22. 12:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Arra gondoltam, lehet, hogy azért, mert ők is csak olyan ellenkező neművel kedvesek, akiktől többet akarnak? "


és akkor ezzel nagyjából meg is válaszoltad a saját kérdésed. a férfiak és a nők is sokkal kedvesebbek olyanokkal, akik külsőre bejönnek nekik.

2014. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De az, hogy valaki szebb, nem jelenti azt, hogy össze akarok vele jönni.
2014. dec. 22. 13:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan a kedvességet, a melegséget, a megértést keresik. Ez a párválasztásban előnyös tulajdonság. Aki kedves megértő, szerető, és a többi. Illetve az utódgondozásnál is ezek a tulajdonságok meghatározóak. És talán ma már az emberek többsége ebből kevesebbet is kap.
2014. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7/8

Figyelj... Mi férfiak másként működünk. Ha egy nő szépen mosolyog ránk, az azt jelenti, hogy szimpinek talál minket. Innentől kezdve ilyen-olyan szándékkal próbálkozunk, ha épp nem foglalt a szívünk. A defenzívebbek további jelzésekre várnak, az offenzívebbek pedig randira hívnak, nem vesztegetve tovább a drága időt kommunikációs kódfejtésre. Abból rögvest kiderül, széna, vagy szalma... Azt javaslom, egy kicsit legyél diplomatikusabb, kevésbé mosolygós azokhoz a férfiakhoz, akiktől nem szeretnél többet.

2014. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

elmagyarázom:

a férfiak akár szexet vagy komoly kapcoslatot akarnak, örülnek ha enm hajtják el őket ordenáré módon - ahogy az egyes írta. azért "értik félre", mert mindenki tapló velük, a mai világban már 1 kis kedvesség is rettentő sokat ér.

a különbség az, hogy a szexvadász nem veszi a lelkére, az érzékenyebb igen. mint ahogyan egy nő is a lelkére veszi ha 1 férfi sem próbálkozik nála, vagy mindenki csak átveri.

2014. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!