Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj lehet velem? Mitől lehetek...

Baj lehet velem? Mitől lehetek ilyen?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem,túl a harmincon,közel a negyedik x hez,még mindig egyedül élek,nem jönnek össze a magánéletben a dolgaim,tudni kell hogy alacsony (160cm)termetű ember vagyok,ami gátlásokat,szorongást okoz nálam,és a külsöm se olyan Adoniz forma,de azt mondják eszes,és okos vagyok,próbálkoztam már az ismerkedés minden formájával,discóba jártam,leveleztem (több tucat lánnyal)buliba jártam,chateltem,társkeresőket kipróbáltam,összehoztam embereket akik ma is remek párkapcsolatban élnek egymással, de a magam gondján nem tudtam segiteni,rendre visszautasitottak,és magamra maradtam,Mindössze 5 lány volt eddigi életemben aki valamennyire közel engedt magához,de náluk is belekerültem a barát zónába és hiába akartam nem volt belőle menekvésem,csak azt látom hogy másoknak szépen alakul az életük, barátnő, esküvö,család,gyerekek,nálam meg minden a régi, és majd le sül a pofámról a bőr mikor megkérdik,miért nem nősülsz, és jóképet vágva mondom ráérek még,pedig szívem szakad meg mert csak én tudom a valódi igazságot, a sok kudarcot,Valahol mindig elrontom!! a nőkkel sem úgy viselkedek ahogyan más sikeres férfiak,nem tudok magabiztos lenni,nem tudok határozott lenni,mindig ugy érzem mintha csak egy kis bolond tacskónak néznének a nők és nem férfinak!De a legrosszabb, nem érzem hogy képes lennék ezen változtatni:(

2014. dec. 23. 16:14
 1/1 anonim válasza:

Szia! Ha ìgy àtlàtod a helyetedet, akkor jò ùton haladsz. Vàltoznod kell! Egy fèrfi legyen fèrfi! Tudja, mit szeretne ès ne legyen papucs!!!! A magassàg szerintem nem annyira fontos. Legalabbis nekem nem volt fontos. Vàltoznod kell, vagy ha tudsz, keress fel egy pszichològust, hogy segìtsen feloldani a szorongàsodat.

Ès jàrtam egy időben egyhez, ès annyira sikeres volt a kezelès, hogy utàna megismerkedtem èletem szerelmèvel :-)

2014. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!