Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én is lehetek boldog? Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is lehetek boldog? Velem is megfog történni a csoda?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, nincs barátnőm. Nagyon szeretném, ha én is boldog lehetnék, és lenne vki az életemben, de úgyérzem nekem soha semmi sem lesz, azért mert nem tudok megismerkedni senkivel. A suliban nem szeretnék ismerkedni, mert "házinyúlra nem lövünk", de máshol pedig nem tudok. Nagyon szeretnék én is boldog lenni, egy stabil,erős,komoly kapcsolatot, aki mellett akár fiatalon is de elkötelezhetem magam, hogy később lehessenek gyermekeim és, hogy lehessen egy boldog családom.

2014. máj. 7. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
buszon,ha meg nem osztálytárs mehet
2014. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kicsit korán kezded a sopánkodást.

Egyébként meg keress olyan köröket amikkel egyezik az érdeklődésed és ismerkedj ott. Esetleg próbáld meg interneten keresztül vagy menj prostihoz és győzzed meg hogy jobb neki a barátnődként és más munkásként mint prostiként. Esetleg építs egy robot barátnőt vagy rabolj el valakit és a pincében szoktasd magadhoz.

Rengeteg lehetőség van csak látni kell.

2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

20 vagyok, és még mindig várom a csodát.

De nem várni kell, hanem tenni kell érte. Ne tedd azt amit én, hogy csak vársz.

2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16 évesen aggódik :):):):):):):):):):):)
2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell.

Lehet legyinteni, de a legjobb, ha erőszakolod magad és nem tetsző lányokon gyakorolsz tét nélkül.

Kinézel egy korban hozzád illőt és a lehető legsablonosabb szar dumával, te azért kulturáltan megszólítod és elhívod egy fagyira, üdítőre, whatever.

Próbáld ki és idővel nagyon fog menni.

2014. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintetek baj, ha 16 évesen már ezen aggódok?
2014. máj. 7. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, csak felesleges.

Ezt most mint idősebbtől fogadd el: a helyedben a tanulásra és a sportra koncentrálnám minden erőmet.

Olvass sokat olyan témákról, amik érdekelnek, igyekezz megtalálni azt a területet, amin dolgozni szeretnél és merülj bele.

A sportot csináld fegyelemmel és kitartóan.

Ha ezeket megcsinálod, nem lesz gondod a nőkkel sohasem... jönnek azok maguktól.

2014. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az életcélom már megvan, tudom mit szeretnék kezdeni magammal, de köszönöm a hasznos tanácsokat. :)
2014. máj. 7. 21:35
 9/9 anonim ***** válasza:

"rabolj el valakit és a pincében szoktasd magadhoz"


Ausztriában ennek meg van már a hagyománya :D.


[link]


[link]

2014. máj. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!