Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha semmi nem okoz örömet,...

Ha semmi nem okoz örömet, béna vagyok és társaságilag nulla, mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Egyetlen dolog amit élvezek az egy számítógépes játék a world of warcraft, akkor érzem jól magam, ha a gép előtt ülhetek és játszhatok reggeltől estig. Rosszul tanulok, nincs motivációm és akaratom hozzá. Nem tudom, hogy iskola után hogyan tovább, nem tudom, hogy miben lennék jó és nem csak égnék vele, mert szakközépiskolában így volt.

Nincsenek barátaim 1-2 haverom van, de mégse az igazi.

Szerintem az emberek furcsának találnak és nem akarnak elfogadni. Sokszor volt, hogy társaságban engem kezdtek el megalázni, csúfolni, nem csak 1-2 ember. Suliban is az osztálytársak, házibuliban akárhol.

Nem szeretek beszélgetni emberekkel, még családi környezetben is szótlan vagyok. jelentéktelennek érzem magam mindenhol, nem tudok megnyílni.

Szeretném kérdezni, hogy egyes emberek miért szekálják, alázzák meg a másikat folyamatosan, ez valami divat, vagy nekik ez okoz örömet?


2014. dec. 23. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
3%

A számítógépes játéktól nem is lesz se motiváció, se barát, se jó tanuló nem leszel, és képtelen leszel normális társasági életre, normális emberi kapcsolatokra. Így jártál.

Hagyd abba a játékot, járj emberek közé, próbálj meg beilleszkedni a társadalomba, vagy vagdosd magad, ahogy a hozzád hasonlóak szokták.

2014. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
A WoW a te beszűkűlt világod ami erős függőséget okoz, vannak emberek akik abba tudják hagyni, vannak akik nem, mi nem tudunk segíteni abban hogy befejezd, de ha minél tovább játszod annál jobban ráfügsz a játékra. Mivel rengeteg retardált ember van és ezek az emberek mindig azt kezdik el oltogatni/csúfolni aki a legcsendesebb és tudják hogy úgyse szól visza illetve nem tesz semmit.
2014. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki ezzel a dumával jön , hogy nincs motivációja meg akarata. Hát hihetetlen. Mi az olyan rohadt nehéz abban, hogy elővegyél egy könyvet, és elkezd olvasni ami ott van. Nem az a lényeg, hogy elsőre megtanuld csak olvasni olvasd el, gondolom azt azért tudsz. Ha elolvastad akkor az már egy olyan öröm érzetet fog adni, hogy te csináltál valamit. Hidd el én is megjártam ezt a lustaságot bár én két hónap alatt magamra eszméltem és folytattam a dolgot. De az a lényeg , hogy csinálj valamit, ne lelkesedéssel, ne hozzáértéssel csak csinálj valami látszólag értelmeset. Az az érzet, hogy csináltál valamit ad egyfajta örömet amiből tudsz építkezni a későbbiekben.
2014. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Ha azért játszik mert helyette nincs mást csinálni, akkor teljesen érthető. Attól, hogy abbahagyja a WoW-ot semmit nem fog változni a kérdező, max társaságban már a "kocka" jelzőt sem kapja meg. Ha már eltudsz menni egy házibuliba, akkor könnyen összeszedhetsz barátokat, sőt még egy barátnőt is.

Azért csinálják a szekálódást mert nem felelsz meg nekik, és így akarnak arra bírni, hogy változtass.

Kb ha 6 WoW-os gyerek társaságába kerülne egy olyan, aki még soha nem WoWozott, biztos rá tudnák bírni, hogy kipróbálja. Nem kell neked a legbeszédesebbnek lenned, csak légy ott és szólj hozzá ahoz amihez tudsz.

2014. dec. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!