Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik teljesen magányosak,...

Azok akik teljesen magányosak, senki nem keresi őket vagy érdeklődik irántuk, hogyan érték el ezt az állapotot?

Figyelt kérdés

Az ember társas lény, és az emberi kapcsolatok azok gyorsan kialakulnak a legtöbb embernél, ha közösen kell valamit csinálni, meg mondjuk iskolában, munkahelyen.

Akiknél ez nem így megy, és senkit nem érdekelnek, nincsen társaságuk, azok mit rontanak el, hogy félresiklott a szociális életük?

És ki lehet törni abból az állapotból?


2014. dec. 25. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Én ezt szándékosan értemel. Nekem igy a jó. Kitörni bármikor lehet. Sokkal nehezebb fentartani ezt az állapotot mint elhagyni.
2014. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam például csalódottság vezetett a magányhoz és a sok elutasítás. De próbálkozni kell, nem szabad feladni.
2014. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Konkrét példát adok, gondolom az érdekelne leginkább. Németországban vagyok kollégiumban, különböző okokból kifolyólag itt is maradtam karácsonyra két másik lánnyal. Egyikük kínai, másikuk német. Már akkor elég gyanús volt, hogy ez a német csaj mégis miért marad itt egyedül. 22-én meghívtam őket vacsorára, bevásároltam, 23-án közölte a kínai csaj hogy vannak még itt rajta kívül kínai barátai, csapódjunk hozzájuk. Belementem, miért ne. A német csaj 24-én délután négy felé közölte, hogy nem tud jönni, mert mégis egy barátnőjéhez megy vacsorázni. Úgy tűnik kerített egy lovat a szamár helyett ;) Mi azért elmentünk életem legjobb szentestéje volt a kínaiakkal, megtanultam egy csomó karácsonyi fogást, meg sok más dolgot a kultúrájukról. Ma este visszaér Prágából a "brancsom" akikkel lógni szoktam, és két napot töltünk bulival, pókerrel, stb. Jöhetne a német lány is, de inkább szarunk rá meghívni. Na ez egy konkrét példa, hogy miként lesz valaki antiszociális, magányos egyén.
2014. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is csalodtam,mar nincs is kedvem ismerkedni,nem latom ertelmet,ugyanaz a vege mindig
2014. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szótlanság, és a gátlásosságom tehet róla. Meg se próbálok közeledni az emberekhez, mert egy ilyen szótan, unalmas embere nem hiszem, hogy kíváncsi valaki. Pedig nagyon vágyom a társaságra. 26F
2014. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Elhiheted, hogy a többség nem direkt csinálta. Rossz emberekkel ismerkedett meg, aztán így alakult.
2014. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretek itthon lenni szabadidomben, sose megyek sehova, es csak egy baratommal beszelgetek. Jo lenne neha nyitottnak meg 'fiatalosnak' lenni, de egyszeruen nem megy. Nincs mirol beszelgetnem idegenekkel, felek hogy elitelnek egy bolond vesztesnek mert nem kezdek semmit magammal - ezert nem megyek sehova. Mondhatni ordogi kor.
2014. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy elrontottunk valamit vagy, hogy félresiklott bármi is? Vagy miből gondolod, hogy szeretnék kitörni ebből?


Ezt az állapotot borzasztó könnyű volt elérni.


Állíts fel egy mércét. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak alapvető emberi tulajdonságokra, és máris kihullik szinte mindenki.

2014. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az "legjobb"barátnőm nem jött el az esküvőmre,ezt még elnéztem volna,de még csak fel sem hívott,facen írt 1-2 nap múlva...mondanom sem kell már nem a barátnőm.

Itthonról dolgozom,ezért kevés emberrel találkozom így nehéz ismerkedni,sajnos anyámon kívül más közeli hozzátartozom nincs,meghaltak,anyám egy másik városban él,barátkozni nehéz,lévén ,hogy ha meg is isemrek valakit neten,a személyes találkozásra már általában nem érnek rá elfoglaltak....akkor nem igazán értem ,milyen barátot keresnek.

2014. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legjobb baratnom levaltott. Lassan de biztosan. Osszevesztunk, neki akkor mar mindegy volt: bevalotta hogy megdugta a volt baratom (amikor meg szerettem, szakitasunk utan). Osszetortem. Konyorogtem h beszeljuk meg normalisan az egeszet, nem volt senkim es ezt nem birtam, inkabb megalazkodtam. De meg o nem akart rolam hallani. Fbrol letiltott, meg is vertek az uj baratnojevel es mai napig elik boldogan az eletuket. En a mai napig szenvedek...

Gomboc van a torkomban ha csak eszembe jut...

2014. dec. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!