Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már magatokat úgy,...

Éreztétek már magatokat úgy, hogy senki se szeret, és semmit se értek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,de valami nem stimmel :/ a barátnőim néha kiközösítenek,és nem törődnek velem.Most szakitott velem barátom,erre nekem persze fáj,meg rosszul esik,a barátnőm irogat egy fiúval,és nap mint nap csak a fiúról beszél,hogy jajj de jó neki meg ilyenek és arra nem gondol,hogy nekem ez most rossz hallgatni.Nem irigy vagyok,csak fáj :/ másik,hogy rendes vagyok,no buli,no cigi meg ilyenek de szüleim mindig kiabálnak,idegelnek,semmit se engednek,mert annyira féltenek mindentől.Olyan érzésem van,hogy senki se szeret,és ez szörnyű:/ mit tegyek?veletek volt ilyen?
2011. nov. 2. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt, 14-től 17 éves korromig ezt éreztem. Nem is egyszer megpróbáltam ennek véget vetni... kamasz vagy, dúlnak a hormonok, ne aggódj, akik kiközösítenek mind hülye kis p.icsák magukkal vannak elfoglalva te ennél érettebb vagy, nem szabad feladnod, tanulj próbálj hobbit találni magadnak amibe néha elvonulhatsz hidd el ahogy nősz jobb lesz majd.
2011. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én igen.szomorú voltam,de most sokkal jobban vagyok:)most vanokom örömre:Dnagyon humoros barátaim vannak.elég szemétség ez a bnődtől.:(

14/L

2011. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem jobb lesz,mert ez jelenleg nem jó így:/ már lassan egy éve,hogy az az érzés van bennem,hogy senki se szeret,és ha meghalnék senkinek se hiányoznék :/ ám köszi a választ!
2011. nov. 2. 19:20
 4/9 A kérdező kommentje:
jelenleg is fb-n nyomja,hogy a fiú mennyit szivet ir neki :( mikor belegondolok,hogy én is nemrég mennyi szivet kaptam :(
2011. nov. 2. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha úgy érzed, az nem véletlen, úgy is van.
2011. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bánomisén ***** válasza:
100%
Isten hozott a kamaszkorban! 15 évesen nekem is hasonló érzéseim voltak. Kezdj el sportolni, akkor lesz társaságod és oda biztosan elengednek a szüleid is. Ezzel át lehet vészelni a tiniéveket és még hasznos is :-)
2011. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor éreztem így. Mostanában már nem szoktam azért, csak nagyon ritkán és csak egy kis ideig, utána rájövök, hogy ez így nem igaz. Mindig amikor a legmélyebb ponton voltam, akkor jött valami olyan jó dolog, amitől megváltozott ez az egész.

Amúgy én egy ideig sírdogálok ilyenkor, aztán elmegyek sétálni, vagy előveszek egy könyvet, ilyesmi. 20l

2011. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Most is sajnos ezt érzem :/

már a fszom kivan komolyan... utálom az egész életemet, senkinek sem számítok. A legrosszabb, hogy nem tudom ezt minek köszönhetem. Semmi kirívó dolgot nem csináltam, ugyanúgy élem az életem, mint eddig. Soha senkivel sem voltam nagyon rosszban, de sajnos nagyon jóban sem, lehet ez is az oka, hogy egy láthatatlan senki vagyok :((

Valahogy minha nem is léteznék...

2011. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Bocsi az lemaradt, hogy 18/L .

Az előző voltam.

2011. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!