Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ennyit sírok?

Miért van az, hogy ennyit sírok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindenen el tudom magam sírni. Pl.nha nézek egy kicsit is szomorú filmet, én simán elsírom magam.

Meg, amit elég furcsának találok, hogyha valakinek baja van, mondjuk elvágta a kezét vagy nagyon rosszul van meg ilyesmik azon is könnyezik a szemem. Viszont, ha nekem van bajom azon sose sírok. (Pl eltörtem a kezem, és még csak könnybe sem lábadt a szemem.)

Meg ha mellettem valaki sír mert mondjuk valami rossz történt vele nekem akkor is sírhatnékom van. Ami mondjuk nem a legjobb, mert ilyenkor megvigasztalni sem nagyon tudom az illetőt, mert inkább én is elsírom magam.

És néha már tényleg nagyon idegesít ez az egész, mert utálok mások előtt sírni, olyan gyengének érzem magam tőle.


És bocsi erről a kicsit zavaros írásért, meg a rengeteg szóismétlését, de nem tudom jobban elmagyarázni.


2014. dec. 26. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

" megvigasztalni sem nagyon tudom az illetőt, mert inkább én is elsírom magam"

Ezen jot rohogtem :)

Igy hirtelen a sport jut az eszembe (testepites,box stb).

De biztosan lesz olyan aki hasznosabb tanacsal eltud teged latni.

2014. dec. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lány vagy? Akkor a hormonháztartásoddal valami nem oké, vagy lehet hogy csak egyszerűen meg fog jönni. Próbálj kicsit rálépni a realitás talajára.


Fiú vagy? Attól, hogy valaki érzékenyebb, mint a kemény csávók, az nem baj, nem ciki. Csak jól kell titkolni és egy olyan párt találni, aki ezeket elnézi vagy átérzi. :)

2014. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen én is nevettem rajta:-D aranyos kis iromány


Nem gondolom hogy magadba kéne fojtanod a sírást, ha ki akar jönni hát jöjjön


A sírás ugyanolyan egészséges a lélek és a test számára mint a nevetés. Egy japán kutatás szerint akik könnyen elsírják magukat jóval kevesebb testi fájdalmat és izületi problémákat szenvednek el mint azok akik kevésbé érzelmesek.


Az egyik probléma az az hogy azt gondolod hogy nem kéne ennyit sírnod, a másik pedig az hogy gyengének titulálod magad ha mások előtt sírsz.


Tehát igazából baj nincs, csak a hozzáállásodon kéne változtatni.

2014. dec. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!