Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom azokat az emberek...

Miért utálom azokat az embereket, akik másképp gondolkodnak mint én?

Figyelt kérdés
Kimondottan idegesítőnek tartom ha valaki ellenkezőleg gondolkodik mint én.

2014. dec. 27. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
így jártál. Kérdésre mi honnan a fenéből tudnánk a választ? Senki sem gondolatolvasó!
2014. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szar választ adtál!
2014. dec. 27. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem utálom őket, csak sok mindent elítélek. Én eltudom fogadni, hogy másoknak más a véleményük, nem vagyunk egyformák, abból probléma is lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, ugyanazokat az elveket vallanák.

Lehet van benned némi nárcizmus, hogy amit te betökélsz magadnak, az az elfogadható, a jót út, a normális. De ez mindannyiunkban bennünk van, hogy a mi eszméinket tartjuk követendő tendenciának, s aki már másképp vélekedik, akkor hurrogunk. Tehát ez normális szerintem. Persze ez is olyan dolog, hogy az egyik emberben intenzívebben benne van ez az érzés, hogy akkor a másikat megveti, lenézi emiatt, a másik ember meg nem foglalkozik vele.

Te azok közé tartozol szerintem, aki egy önző ember lehet, csak a saját hitvallását követi, s aki nem áll be a táborába, annak hadat kell üzenni. Ezt most nem vérkomolysággal értem.

2014. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig lehet úgy kéne érteni.
2014. dec. 29. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Antiszoc is vagy mindemellett kissé?
2014. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen
2014. dec. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!