Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem az embereket....

Nem értem az embereket. Ennyire érzéketlenek? Vagy lusták?

Figyelt kérdés

Ma reggel lent álltunk többen a buszmegállóbban, mikor az út közepén elütöttek egy macskát. a buszmegálló közvetlen egy óvoda előtt van.. Mindenki csak szépen nézte a döglött macskát az úton, de senkinek nem jutott eszébe arrébbrakni. szívesebben nézték volna, ha innentől napokig kerülgetniük kellett volna az óvoda és a buszmegálló közé darabokban felvasalt macskát?


Végül én tettem arrébb egy zacskóval megfogva, de ez nem hiszem hogy másnak is nehezére esett volna amíg egy darabban van... ennyire nem érdekli őket a környezetük kinézete?


2014. dec. 17. 07:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem. Lehet, hogy nem volt náluk zacskó / nem akartak kimenni az autók közé / nem reagáltak elég gyorsan. De ha végül más tette volna arrébb, akkor most ő írhatott volna kérdést ugyanerről, és akkor meg te lennél az, aki nem csinált semmit. Ez most épp így alakult, máskor másképp van.
2014. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Sajnos énsem tudnám arréb rakni:(
2014. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
autó nem volt, és kb 10 percig nézték.... az lehet h zacskó nem volt, de én ezt inkább általánosságban értem. a környéken sok macskát ütnek el és soha nem rakják arrébb..
2014. dec. 17. 08:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Te is 10 percig csak arra vàrtàl hogy csinàl valaki valamit? Ők is így gondolhattàk.
2014. dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
66%
Talàn valamelyiknek volt annyi esze, hogy felírja az autó rendszàmàt.
2014. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én se tettem volna arrébb, nem járok zacskóval, kézzel meg nem érnék hozzá. Az a lényeg, hogy valaki odébb tette.
2014. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az ÁNTSZ-t kell felhívni csak jelzem...
2014. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
én elmentem az 50 méterre lévő boltba egy zacskóért :) rendszámot felírni? minek? a macska futott a kocsi elé, ilyennel senki nem foglalkozik
2014. dec. 17. 09:03
 9/22 anonim ***** válasza:
Elëg alap ha elütsz egy ällatot megällsz... De ha nem hät nem. Megelőztek, ën is azt akartam írni, hogy telefonälni kell, be kell jelenteni.
2014. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A fene nyulkalna egy idegen doglott macskahoz.
2014. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!