Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rám van állva egy idős pasi,...

Rám van állva egy idős pasi, hogy koptassam le?

Figyelt kérdés

Egy ismerősünk.Az a baj,hogy segítséget kért.Én értek a fotózáshoz,meg fényképezőkhöz.

A kutyáit is fotóztam.De azt hittem egyszer lefotózom a kutyáit és annyi. De mindig hív,közös programokra,tudja,hogy szeretem a kutyákat nagyon és direkt kutyás progikra hív,meg hogy a fényképezőjét nézem meg mert vmi nem jó.Meg beszéltem vele a holnapot,hogy segítek beállítani,de már csak azért,mert hetek óta mindig kitaláltam vmit,hogy nem érek rá.JÓ abból a feléből tényleg nem értem rá. Holnap is kávéra hív,hogy közben több mindent tudjon meg gépről,meg állítsam be.Mondtam utalva rá,hogy pár perc alatt megoldom a problémát,mert elmondta mi a baja a gépnek.

Akkor mondta,hogy jó,de még akar kérdezni pár dolgot.


Nem tudom,hogy lehetne finoman a tudtára adni,hogy nem akarok tőle semmit! Mindig a kétértelmű poénjain nem nevetek direkt csak arról beszélek ami megvolt beszélve.Gépezés,kutyázás.Hogy véletlenül se higgyen semmit. A gáz,hogy a szembe lévő házban lakik,ő is tudja hol lakok.


Mit tegyek?


2014. dec. 30. 18:57
 1/10 anonim válasza:
Pontosan hány éves az illető? Biztos, hogy ki akar veled kezdeni és nem csak arról van szó, hogy egyedül van, nincs társasága és unatkozik? Ha úgy érzed, hogy többet akar, akkor tisztázd vele a helyzetet.
2014. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Evidens, hogy te nem keresed a társaságát, nem akarsz tőle semmit. Ez innen kéretlen, hogy úgy fogalmazzak, zaklatás. Állj elé és mondd meg neki, hogy te nem akarsz tőle semmit, szeretnéd, ha nem keresné a társaságod.
2014. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám és én megvédelek!;D
2014. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

50 körül lehet..


Én 22 vagyok.


Tényleg mindig mindent elutasítom.Egyetlen egyszer fotóztam a kutyáit.Aztán annyi volt. Hívott több progira,de azokat is lemondtam.Nem tudom,hogy miért nem veszi a lapot.Egyszer is volt,hogy csak rám ír,hogy mivan velem,röviden válaszoltam.


Mindig úgy küszön el,szia puszi.. én csak egy sziát írok..

2014. dec. 30. 19:32
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

"Mindig úgy küszön el"

"mindig hív"

"Holnap is kávéra hív"

"Megbeszéltem vele a holnapot"


Bocs, de ezekből az következik, hogy ti folyamatosan kapcsolatban vagytok, és húzod a mézesmadzagot a pasas előtt.

Ha nem tetszene neked is a dolog, akkor nem találkozgatnál, és nem is levelezgetnél vele!!

Bocsi!

2014. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem érték egyet 5, a pasasnak tudnia kéne az illemet, mert nem anti-szociális. Bárki, mondom bárki levagja akinek van egy csöpp esze, hogy mikortól tolakodás valami, hol vannak a határok, figyelni kéne a másik reakcióit. Szerintem szándékosan hagyja ezeket figyelmen kívül.
2014. dec. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem válaszolsz,nem veszed fel a telefont,nem fotózol.Ha terhes valaki,nem kell bunkónak lenni,de egyszerűen nem reagálsz.Amíg kicsikar belőled valamit,nem fog békén hagyni.Lehet egy darabig nem mosolyog,de ha valaki nem veszi tudomásul a nemet,nem kell sajnálni,ez van.
2014. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Attól függetlenül,hogy azt írtam mindig.Perszeee ő keres,de én egyszer sem írtam,egyszer sem hívtam. Sőt még telefonban is elmondtam,hogy mit hogy állítson be.

Ma találkozok vele,eltettem hogy barátom van és fél óra-órám van csak. Mai naptól kezdve nem fogok reagálni semmire sem.

2014. dec. 31. 09:21
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem húzok mézesmadzagot.

Eleinte tényleg úgy tűnt,hogy csak az egy fotózás volt és kész. Csak utána is folyamatosan keresett.Abból derült ki számomra,hogy ő többet akarna.Nem hagyom magam,mindig röviden,tömören válaszolok.Nem olyat amit vár.

Múltkor mondta,hogy puszival akarta megkösszönni a fotózást.Mondtam,hogy én meg nem fogadtam el.Ez csak egy fotózás volt,semmi több. Ha ebből vki nem vágja le,hogy nem érdekel. Akkor nem tudom mit töri magát.

2014. dec. 31. 09:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de te sem vagy már gyerek:-)
2018. aug. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!