Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan koptassam le ezt a fiut?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le ezt a fiut?

Figyelt kérdés

volt egy barátom akivel 2 honapig jártam, nem feküdtem le vele csak smár volt. kaptam töle rozsát csokit meg ilyenek...na de a multja pff... ö 22f én 16 l na mind1 a lényeg h totál belém van még esve de én már k...vára utálom nem birom elviselni ezt kellett h irjam neki ma este:


de mit.akarsz meg tolem m. a hocipom.tele van veled erted???!!!!! Hagyjalmar nem harahszok csak mar elegem van !!!! Szinglik vagyunk es kesz fogadd mar el a r.hadt eletbe!!!!!!


csak az a gáz h holnap discoba megyek barátnöimmel és ö is lemegy probáltam elterelni h ha még szeretsz és nem akarod h r.ncok nyomuljanak rád ne menj el stb....ahhoz h egyzser s mindenkorra lekoptassam mit csináljak?gondolkoztam h smárolok mással a szeme elött (ugyse szeretem),pasizok, bár eleve pasiztam volna:D -.- csak eddig sose tudtam ránézni senkire meg senki rám mert folyton velem volt meg jött utánnam legalább most azt csinálok amit akarok. sztetek jo ötlet?



2013. ápr. 19. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

kiábrándító, hogy te is a női nemet képviseled...de ha már így feltetted a kérdést, csak szimplán ne foglalkozz a fiúval. ne reagálj neki semmire. a többit nem kommentálnám.

23/L

2013. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

ezzel csak magadat alázod meg ha csak ezért smárolsz meg lförtölsz hiszen mindenki tudni fogja mire megy ki...

egyszerübb lenne ha nem mennél el és akkor béke lenne.

2013. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Na meg tanulj meg írni.
2013. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Az írásodból ítélve,már alapból nem értem,hogy van olyan férfi aki veled szóba áll ?!
2013. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirási hibákért telórol irtam
2013. ápr. 19. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

'' kiábrándító, hogy te is a női nemet képviseled..''

Ha sikerült jól kiolvasnom ebből az izéből amit közölni akartál, akkor azt tudom javasolni, hogy próbáld meg átérezni a fiú helyzetét. Képzeld el, hogy egy fiú akit kedvelsz smárol veled aztán ilyeneket ír, mint te neki^^.

Csak közöld vele személyesen hogy nem akarsz tőle semmit. Próbálj meg tapintatos lenni vele. 15l

2013. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Kamu. Nem bírom elhinni, hogy létezik ilyen ostobenkó riherongy nőtársam ezen a bolygón.
2013. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elé állsz, és érzelmektől mentesen, tárgyilagosan megmondod, hogy szép volt, jó volt, de bocsi, mást keresel, másra vágysz, nem tudod elképzelni most hogy együtt töltsetek időt, sajnálod, hogy ez most neki szar érzés, de nem érzel semmit iránta, tök felesleges ezt folytatni.

Minden szót nyomatékosan, egyértelműen, hogy felfogja. Fontos, hogy az egészet annyi érzelemmel tedd, mintha csak a matekleckét olvasnád fel. A sajnálat rész legyen őszinte. SMS/írt üzenet nem jó, mert az érzelmek nem mennek át, azt fogja hinni, hogy ezt nem gondolod komolyan, és folytatni fogja az egészet. Ha látja, hogy nincsen benned semmi érzelem felé, akkor kezdi sejteni, hogy itt nincs keresnivalója. Egyéniségtől függően egy ideig nyígni fog, de megérti.


Utána nem színészkedsz külön neki, hanem éled az életed ahogy tényleg szeretnéd, és nem foglalkozol a sráccal. Akkor sem, ha pasizol.

Ha újra előkerül, akkor "repedt lemez technika", ismét nyugodtan elismétled a korábbi gondolatmenetet, ismét elmondod, hogy sajnálod, hogy ez most szar neki, de ez van.


A terelős szöveged szerintem épphogy összekavarta, "ha még szeretsz" ezt a kifejezést felejtsd el, ha tényleg dobni akarod, az a mondat épphogy azt sugallja, hogy foglalkozzon továbbra is csak veled és ne másokkal. Olyanokat se mondj/írj, hogy "a rohadt életbe", megint csak érzelmeket kelt benned, azaz hatással van rád, azaz "talán még érzel iránta valamit". Ezt meg nem akarod.

2013. ápr. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"...ahhoz h egyzser s mindenkorra lekoptassam mit csináljak?"

Lődd le! :)Egyszer, s mindenkorra.:))))

: http://www.youtube.com/watch?v=gI1bnExTndA


Azután, tanulj meg írni, érezni, stb. Mert már el vagy embertelenedve, mint egy vad medve:)

2013. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!