Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az önértékelési...

Mit tehetnék az önértékelési problémáimmal?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy valami nem oké bennem.. Sajnos túlzottan féltékeny vagyok, de egyrészt nincs rá okom, másrészt nem amiatt, hogy a párom elhagyna egy más nőért, hanem sokkal inkább arra, hogy mindenki szép és csinos, és én csak egy krumpli vagyok, és nem értem, miért pont velem van a párom.. Persze "pasiból van", természetes, hogy a haverokkal kibeszélnek 1-2 nőt (mindegy, hogy egy amerikai színésznő, vagy csak egy lány a villamosról) És ezzel nem is lenne bajom, csak egyszerűen én olyan vagyok, hogy minden lányhoz hasonlítom magam, és más nőkben látom a szépet és a jót, és ezzel egyenes arányban észreveszem magamon a rosszakat. Milyen csinos, jók a ruhái, milyen szép dús a haja, szép nagy a szeme, milyen vékony a combja, stb stb... Már elkezdtem fogyókúrázni és edzeni egyszer, de akkor a párom és anyukám lecseszett, hogy minek, vékony vagyok (167/52), ne fogyózzak, csak legyek egészséges. Szóval abbahagytam. De egyszerűen gyűlölöm a testemet, az arcomat, a ruháimat, a hangomat.. mindent magamon.. És szinte minden nőben látom a szépet és nagyon zavar.. Szóval igen, felismertem már magamban, hogy valami gond van, csak nem tudom, mit tegyek, hogyan változtassak... :(
2014. dec. 30. 20:00
 1/2 counter válasza:
Hmmhp... ugyanez itt csak férfi edisönben,ja és én egyedül járom a pusztákat.tehat engem is erdekelne egy kis help.
2014. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne magadba nézegess,hanem nézd azt,hogyan lettél nevelve.Ami biztos,lecseszve,amire a reakciód a feladás.
2014. dec. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!