Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szilveszter van de utálom az...

Szilveszter van de utálom az embereket gyerek létemre, ez mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Az életben mint mindenkinek elég sok buta emberrel találkoztam, sokszor vertek át, verekedtem, és teljesen becsaptak a barátaim. Jelenleg 1-2 barátom van akik szerintem el is felejtettek, a többi internetes (mert neten találok értelmeseket). Jelenleg úgy járok iskolába hogy egy "másik énemet" mutatom, amikor szeretem a barátaimat és vidám vagyok, de közben amelyik osztálytársam jogosan gyűlölöm, arról megnyugtat az a képzelgés hogy szembeszúrom egy tollal.


Túl sok a buta ember, az értelmetlen beszélgetéseikbe bele akarnak vonni mint pl. Real madridnak szurkolok ha te nem akkor dögölj meg... Már totálra unom, örülnék neki ha senki nem szólna hozzám az iskolában se az utcán. (Buszmegállóban egyik feketebőrű "másik énem barátja" elment mellettem és le homoszexuálisozott, példaként ha engem néztek önző nagyképűnek)


Mit gondoltok, szerintetek beteges vagyok?

Az értelmes embereket meg tudom kedvelni simán, csak kár hogy túl kevés van. És nem az a baj hogy nem vagyok pozitív.

Csak az a kérdésem hogy ti is voltatok/vagytok ilyenek, és igazából semmi komolyabb gond nincs ezzel a gondolkodásmóddal?

Köszönöm szépen a válaszokat.



2015. jan. 1. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy nem veled van a gond az emberek gonoszak és számitóak, nehéz új barátot találni
2015. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Különleges, sőt megkockáztatom: értékes embernek tűnsz. Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol rólad! Az emberek gyarlók, s ha valakit nem értenek, akkor elkezdenek tőle félni. S ezt a félelmet megvetéssel palástolják. A gond viszont szerintem nem veled van.

Sokszor bizony nekem is elegem van az emberekből, hisz tudom, sokkal jobb nekem egyedül csinálnom szinte mindent. Közben mégis megfojt az üresség, s a magány.


Egyet mondok: Az élet nehéz. "Más"-nak lenni még nehezebb. De a remény mindig velünk marad: hogy majd egyszer jobb lesz. Gondold el, ha már álmaink sem lennének, na akkor lenne igazán nagy gond...



Fel a fejjel! Légy önmagad. Ez sokaknak nem fog tetszeni, de ez jelenti azt, hogy valamit jól csinálsz.m



22f

2015. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Detto, egyetèrtek az előttem szólóval:)

Ne add fel!

Ohh és B.U.É.K.:P

2015. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tök normális vagy, csak sajnos sok a hülye, buta, primitív, sekélyes ember. És az értelmesek közt is sok az olyan akiknek szimplán más az értékrendjük, mint neked. Nem kell nekik megfelelni. Inkább legyen kevés barátod, de azokkal legyél egy hullámhosszon.

Én is egy darabig még játszottam a szerepemet, aztán rájöttem, milyen hülye vagyok, minek ez a színjáték, csak gyűjtöm magam köré a tök felesleges embereket, akikre semmi szükségem, csak visszahúznak. Bőven elég az az egy-két barátnőm, akikkel jól elvagyunk, kinek kellenek p*csa barátnők, ha egyszer én nem az vagyok.

2015. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok
2015. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem vannak olyan emberek akik jobban érzik magukat egyedül vagy legalábbis én ilyen vagyok.Engem is gyakran idegesítenek,régen sokat buliztam de egyáltalán nem jött be.Az más kérdés hogy nagyon sok a primitív ember.Egyébként a buta az túlzás szimplán csak nem sok olyan téma van amihez mindenki hozzátud szólni mint pl a foci ezért beszélnek ilyenekről mindig .18/F
2015. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mintha csak az általános iskolás énem írta volna.


Saját tapasztalatomból kiindulva, azt tudom tanácsolni, ha érdeklődsz valami téma iránt( gondolom reál tárgy alapú), esetleg informatika/programozás, akkor már most készülj rá, matekozz stb., készülj fel az egyetemre, mert ott rengeteg, hozzád hasonló gondolkodású emberrel fogsz találkozni, tanulj, hogy bent maradj és megismerhess sok értelmes embert.

Élj úgy, hogy a későbbiekben visszaemlékezve ne bánhass meg semmit! Mindig gondolj erre, ha fontos döntés előtt állsz.

2015. jan. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez nem beteges, inkább a társadalom beteges, az, hogy akik tenni akarnának nem tudnak, akik meg tudnának nem akarnak ez ellen.
2015. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt szerepszemélyiségnek hívják.

Gyűjtsd magad köré az értékteleneket de arra mindig figyelj hogy ne tapadjanak rád,addig jó.

Én is csináltam ezt egy jó darabig,jó dolog tud lenni becsapni az embereket.

Az emberek alapvetően undorítóak és mocskosak megérdemlik hogy kijátszd őket,hajrá!;D

2015. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!