Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van, hogy huszonnégy...

Fénysebesség kérdése:

Miért van, hogy huszonnégy évesen még mindig játszok, mint egy gyerek? Ez súlyos probléma?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mitől van. Senki nem látja rajtam. Jókedvű srác vagyok, de egészen komoly is tudok lenni. Nem kisautókkal, csak néha beleélem magam valamibe, és eljátszom. Teljesen átadom magam az élménynek, még hangokat is adok hozzá. Persze csak akkor, amikor senki nem látja vagy hallja. Élvezem ezt... mintha a lelkemnek szüksége lenne erre. Pedig még üzletkötői munkát is csináltam, az emberek komolyan vettek. Akkor most mi van?
2014. ápr. 19. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom,de szerintem nem baj.
2014. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos :D Szerinted a színészek mit csinálnak? Tuti h tükör előtt is változtatják a hangszínüket, meg bohóckodnak, stb. Így tudják nagyon jól előadni a dolgokat. Sőt, én bánom is, hogy már nem megy, és győzött a sok gond a fejem fölött, mikor egyedül vagyok magamban csöndben rágódom, vagy b___megezem. Ez jellemzőbb, de amit te csinálsz, sokkal jobb! Mindenkinek van egy saját kis világa! A tiéd nagyszerű! Maradj ilyen :) Csalj mindig mosolyt az arcodra :)
2014. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 |Orfeusz| ***** válasza:
66%
A férfiakban egész életükben megmarad a játékosság, ez evolúciós vívmány. Ettől tudunk feltalálni és újítani.
2014. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A játékosság mindenkiben megmaradhat, csak tudni kell fenntartani. Jó az, ha van. Az ember nem attól felnőtt, hogy egész nap " felnőttes " dolgokat csinál, hanem attól, hogy megtalálja az egyensúlyt a munka, a szórakozás, a pihenés, a kikapcsolódás, stb. között.

A játéknak is megvan a maga helye, nem kell mindent kiiktatni az életből, hogy garantált robotokká váljunk.

2014. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb problémád.


Építs terepasztalt játékvasúttal. Játssz olyan dolgokkal amik komolynak tűnnek

2014. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jutott most öregapám, aki még 60-70 éves korában is betonozott és építkezett állandóan, meg hülyeségeket talált ki. Nem baj ez, hogy ha huszonnégy évesen játszol, mint egy gyerek... Egyáltalán nem.
2014. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!