Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában mindig az enyém az...

Mostanában mindig az enyém az utolsó szó. Ez jó dolog?

Figyelt kérdés
Vitáknál mindig elhúzódtam és csendben maradtam, most pedig merek kimondani dolgokat. Merek kiállni a véleményemért. És megfigyeltem, hogy mostmár enyém az utolsó szó a vitáknál. Ez jó tulajdonság?
2015. jan. 1. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az jó, ha ki tudsz állni a véleményed mellett, és meg is mered mondani a véleményedet. De nem kell, hogy MINDIG tiéd legyen az utolsó szó.
2015. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha igazad van , akkor jo :D ha nem akkor inkább jobb nem megszólalni.
2015. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged biztosan jó érzéssel tölt el. A vitapartneredet nem biztos.
2015. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
attol fugg kivel szemben a szuleiddel szemben pl nem
2015. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a lényeg, a #2-es mondta ki a tutit.


Az a jó, ha azé az utolsó szó, akinek igaza van. Vagy akinek igaza lett, mert meg tudta győzni a másikat ész érvekkel.


Ha csak az a cél, hogy a tiéd legyen az utolsó szó, és hajtod a magadét mindenáron, azt nem sokáig fogod élvezni.

Ha a vitapartnered nem vág pofon, akkor az élet fog.

2015. jan. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek sok olyan embert, akik mindig magukénak szeretik tudni az utolsó szót. És általában hamar rájuk is hagyják mert bármit mondasz neki, mindig rákontrázik valamivel. Elég idegesítőek, de pont ezért egyszerűbb rájuk hagyni a dolgokat.
2015. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,mert ezzel még nem győzöd meg a mãsikat,max te vagy az erőszakosabb.Véleményt kell cserélni,érvelni,meghallgatni a másikat és nem lenyomni.
2015. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!